drzwi-loftowe-GDEL

Drzwi loftowe wewnętrzne

Minimalizm i nowoczesność szklanych drzwi loftowych

Pracownia GDEL jest polskim producentem drzwi w stylu loftowym na wymiar

Zapytaj o cenę: wyceny@gdel.pl

.

Drzwi loftowe GDEL są oferowane wraz z montażem u Klienta

.

Szklane drzwi loftowe zapewniają przepuszczalność światła i są gwarancją ponadczasowego stylu. Wykonujemy drzwi loftowe na zamówienie, co sprawia, że są idealnie dopasowane do otworu w murze. Drzwi to element, który jako pierwszy spotyka nasz wzrok we wnętrzu. Nie tylko wprowadzają do pomieszczeń, ale też podkreślają i uzupełniają klimat domu. Drzwi loftowe są trwałe i funkcjonalne, dzięki czemu od lat cieszą się zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz i ich Klientów.

.

Produkcja i montaż drzwi uchylnych i przesuwnych. W ofercie GDEL znajdują się drzwi loftowe wykonane ze stalowych profilii:

.

Drzwi industrialne dealnie dopasowane do Twojego wnętrza

.

Zaletą wszystkich drzwi loftowych GDEL jest możliwość wykonania skrzydła drzwiowego na indywidualny wymiar otworu drzwiowego. Wykonujemy również drzwi w tak zwanym standardzie deweloperskim. Kolejnym aspektem jest możliwość wykonania drzwi w zestawieniu ze stałymi ściankami fix oraz naświetlem. W ten sposób tworzymy industrialne szklane ściany wydzielające przestrzenie w domu.

.

Drzwi wewnętrzne w stylu loftowym - sposoby otwierania

.

Drzwi loftowe można podzielić ze względu na sposób otwierania. Co pozwala wyróżnić drzwi na zawiasach oraz drzwi przesuwne.

.

W przypadku skrzydeł na zawiasach należy wziąć pod uwagę pozostawienie wolnej przestrzeni na wyłożenie skrzydła. Jest to szczególnie istotny aspekt w małych wnętrzach. Przewagę w tej kwestii mają drzwi przesuwne które po otwarciu wykładają się na ścianie z prowadnicą i nie zagradzają przestrzeni przejścia.

.

Drzwi uchylne mogą być otwierane jednostronnie lub dwustronnie. Standardowe zawiasy do drzwi loftowych GDEL pozwalają na otwarcie skrzydła w jedną stronę. Tymczasem zastosowanie zawiasów pivotowych daje możliwość otwarcia drzwi w dwie strony. Takie zawiasy są czasem nazywane wymiennie zawiasami kowbojskim.

.

Wśród drzwi przesuwnych znajdują się skrzydła:

.

- na prowadnicach naściennych,

- na prowadnicach sufitowych,

- montowane w kasetach, pozwalających na schowanie drzwi w ścianie.

.

Więcej na temat drzwi chowanych znajdziesz tutaj.

.

Kolejnym aspektem jest ilość skrzydeł w drzwiach loftowych. Drzwi szklane wykonywane przez pracownię GDEL mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Podwójne skrzydła są najczęściej stosowane w szerokich przejściach powyżej jednego metra szerokości. Drzwi z dwoma parami skrzydeł są wyjątkowo eleganckie i stylem nawiązują do drzwi francuskich. Ciekawym rozwiązaniem są również drzwi podwójne z jednym biernym skrzydłem. Takie drzwi są praktycznym sposobem na zwiększenie powierzchni przejścia w razie konieczności. Jedno ze skrzydeł jest ryglowane i na co dzień pełni funkcję stałej ścianki. Najczęściej takie podwójne drzwi loftowe z biernym skrzydłem są stosowane w korytarzach i wiatrołapach..

skontaktuj-sie-z-nami-GDEL

Drzwi stalowo-szklane

GDEL

Wykonujemy indywidualne projekty drzwi loftowych dostosowane do potrzeb Klienta. Loftowe drzwi są wykonane

w metalowej konstrukcji ze stali z wypełnieniem szklanym. W ofercie posiadamy szeroki wybór szklenia

m.in. przezroczyste, matowe, grafitowe. Realizujemy także drzwi z wypełnieniem ze szkła i blachy.

drzwi-podwojne-loftowe-GDEL-350x500 drzwi-loftowe-podwojne-GDEL-7

Minimalizm

drzwi loftowych

.

Prosta forma i wykorzystanie klasycznych materiałów pozwala stworzyć wyjątkowe drzwi loftowe. Drzwi loftowe GDEL są wykonywane na wymiar. W ofercie znajdują

się drzwi, które realizujemy na indywidualne zamówienie. Każde skrzydło drzwi loftowych GDEL jest unikalne i dostosowane do Twojego wnętrza. Głównym materiałem

do produkcji drzwi loftowych GDEL jest stal. Konstrukcje loftowych drzwi spawamy w Polsce. Ramy drzwi wykonujemy z profili stalowych. Uchwyty w drzwiach

loftowych są trwale połączone z konstrukcją. Do wyboru mamy kilka wzorów uchwytów oraz relingów do drzwi stalowych. Standardowo drzwi wyposażone są

w magnesy neodymowe ukryte w ramie, które pozwalają na domknięcie skrzydła drzwiowego. Na życzenie Klienta drzwi mogą być wykonane z klamką z zamkiem.

Zawiasy w drzwiach loftowych są spawane do konstrukcji stalowej.

.

Wymiary szklanych drzwi loftowych

.

Drzwi loftowe GDEL wykonujemy na wymiar. Dopasujemy drzwi loftowe do wymiarów otworu drzwiowego. Realizujemy także drzwi w standardowych wymiarach stosowanych przez deweloperów. Zazwyczaj są to otwory o szerokości 80, 90 cm lub 100 cm i wysokości od 210 do 215 cm.

Szeroki wybór układów drzwi

.

Szkło w drzwiach loftowych może zostać podzielone w sposób symetryczny lub nieregularny. Klasyczne czarne ramki szprosów, a może asymetryczny układ szklenia? Wykonujemy drzwi o dowolnym układzie podziałów szkła. Prześlij nam swój pomysł na drzwi loftowe do wyceny.

.

Szprosy w drzwiach loftowych GDEL

.

Wymiary i parametry elementów metalowych są dobierane w zależności od rodzaju i rozmiaru drzwi. Szprosy w drzwiach loftowych GDEL są stałej szerokości 2,5 cm. Drzwi loftowe są najczęściej wypełnione szprosami. Szprosy tworzą w drzwiach loftowych kwadratowe, prostokątne lub inne geometryczne podziały. Szprosy w drzwiach loftowych mogą tworzyć również łuki. Pracownia GDEL ma możliwość dopasowania podziałów do każdego zamówienia indywidualnie. Wykonujemy eleganckie drzwi z naświetlem z łukiem, oraz dopasowane do łukowych nadproży.

.

drzwi-szklane-podwójne-GDEL-1 drzwi-szklane-podwójne-GDEL-2

Metal i szkło, czyli współczesne trendy aranżacji wnętrz

.

Przeszklenia loftowe z drzwiami. Połączenie stali ze szkłem wprowadza do wnętrz surowy i minimalistyczny klimat. Zaletą drzwi industrialnych jest możliwość oddzielenia przestrzeni i jednoczesne zachowanie jak największej dostępności światła dziennego. Stalowe drzwi z przeszkleniami są doceniane przez miłośników stylu loftowego i delikatniejszego stylu soft loft. To właśnie we wnętrzach loftowych pojawia się industrialne wyposażenie ze stali takie jak ściany i drzwi z przeszkleniami. Wnętrza dawnych fabryk wypełnione były ściankami działowymi o metalowej konstrukcji. Zastosowanie przezroczystego szkła sprzyja dostępności światła dziennego. Smukłe metalowe ramy wypełnione szkłem wprowadzają do wnętrz niepowtarzalny charakter. Natomiast w soft loftowym wnętrzu nie może zabraknąć odrobiny koloru i dekoracyjnych tkanin oraz tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Loftowe przeszklenia sprawdzą się także w oryginalnych przestrzeniach z kolorowymi wzorzystymi tapetami. Drzwi wewnętrzne z metalu i szkła doskonale sprawdzają się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach. Co więcej dzięki prostej i szykownej formie drzwi z czarnymi szprosami doskonale wpisują się w stylowe eleganckie aranżacjach. Loftowe drzwi mogą być doskonałym połączeniem z kaflami z marmurowym wzorem oraz sztukaterią na ścianach.

.

Pracownia GDEL Home Design produkuje drzwi loftowe od 2012 roku

.

Mamy doświadczenie w produkcji i montażu drzwi loftowych. Drzwi stalowe oferujemy z kompleksową usługą montażu. Loftowe drzwi są wykonywane od początku do końca w naszej pracowni w Warszawie. Nasi pracownicy dbają o finalną estetykę produktów. Montaż jest czysty, profesjonalny i staranny.

.

Słuchamy naszych Klientów

.

Sprawdzamy, czego potrzebujesz, a następnie dobieramy odpowiednie rozwiązania techniczne. Chcemy, aby końcowy efekt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

.

Czy przed realizacją drzwi loftowych wykonywany jest pomiar?

.

Tak, zawsze. Przed rozpoczęciem produkcji wykonywany jest pomiar. Podczas pomiaru sprawdzane jest, czy zaplanowane przez Klienta założenie jest możliwe do realizacji. Jeśli zdarzy się, że pojawią się problemy proponowane jest inne rozwiązanie. W przypadku loftowych drzwi na zawiasach możliwość regulacji jest niewielka. Dlatego tak istotny jest profesjonalny pomiar wnęki. Dzięki temu drzwi na końcowym etapie montażu są prawidłowo dopasowane do otworu.

.

Drzwi loftowe GDEL na indywidualne zamówienie i na wymiar

.

Pomiar przestrzeni przeznaczonej na drzwi i ściany szklane loftowe jest możliwy do wykonania po uprzednim przygotowaniu powierzchni ścian i podłóg przez Klienta. 

.

Kiedy możliwy jest montaż drzwi loftowych?

.

Montaż drzwi metalowych loftowych jest możliwy po zakończeniu prac remontowych związanych z wykończeniem ścian. Montujemy drzwi po zakończeniu prac remontowych we wnętrzu, czyli po malowaniu i położeniu podłogi. Drzwi montowane są do gotowego, wykończonego, obrobionego i otynkowanego przez Klienta otworu drzwiowego. Przed określonym w ofercie terminem realizacje nasi technicy umawiają termin montażu.

.

Ile trwa produkcja drzwi loftowych?

.

Okres oczekiwania na drzwi loftowe to co najmniej 6 tygodni od momentu wpłacenia zadatku. Produkcja rozpoczyna się po pomiarze i przygotowaniu dla Państwa układu drzwi do akceptacji.

.

Dostawa i montaż drzwi loftowych

.

Realizacje drzwi loftowych z montażem wykonujemy na terenie Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy z usługą montażu i transportu.

Uniwersalne drzwi wewnętrzne GDEL HOME DESIGN

Drzwi loftowe GDEL są dedykowane do każdego pomieszczeniu w domu. Metalowe drzwi mogą być zamontowane w garderobie lub w sypialni. Drzwi loftowe to także rozwiązanie, które jest często wybierane do wiatrołapów. Wykonujemy drzwi ze składaną ryglowaną ścianką boczną. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie powierzchni przejścia.

.

Swobodne łączenie konstrukcji stalowych

.

W pracowni GDEL wykonujemy drzwi loftowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być zarówno otwierane na zawiasach jak i przesuwne. Loftowe drzwi mogą być dowolnie łączone z bocznymi ściankami stałymi i naświetlami.

.

Układ drzwi ustalamy przed rozpoczęciem produkcji

.

Jeżeli nie ma rysunku przygotowanego przez architekta Klient otrzymuje rozrys podziału drzwi do akceptacji układu.

.

Kolorystyka elementów stalowych w drzwiach loftowych

.

Konstrukcje drzwi loftowych GDEL malujemy natryskowo na dowolny kolor z palety RAL Do malowania używamy specjalistycznych farb samochodowych  - to jedyny sposób aby uzyskać głęboki mat konstrukcji. Przy realizacji kolorów niestandardowych na życzenie Klienta przygotowywana jest próbka z wybranym kolorem. W ostatnim czasie poza klasyczną czernią dużym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się drzwi loftowe białe, gdzie konstrukcja jest malowana na kolor bieli.

.

Metal i szkło - jakość i precyzja

.

W GDEL dbamy, aby każda konstrukcja była zarówno funkcjonalna jak i dopracowana w każdym detalu. Sprawdź DETALE DRZWI LOFTOWYCH

Po otrzymaniu oferty cenowej zapraszamy do umówienia spotkania i sprawdzenia jakości naszych produktów. Pracownia GDEL znajduje się w Warszawie - dzielnica Białołęka tel. +48 503 117 639.

wyceny@gdel.pl

drzwi-loftowe-scianka-GDEL loftowe-drzwi-podwojne-grafit-GDEL

.

drzwi-loftowe-luk-GDEL drzwi-loftowe-luki-GDEL123

drzwi-loftowe-cena-GDEL

Konstrukcje stalowo-szklane to nasza pasja

.

Zobacz także ŚCIANKI LOFTOWE i obejrzyj galerię zdjęć z REALIZACJI marki GDEL.

Koszt montażu drzwi loftowych ustalany jest indywidualnie i w zależności od lokalizacji inwestycji.

.

Cena drzwi loftowych uzależniona jest od:

  • powierzchni liczonej w metrach kwadratowych,
  • rozwiązań technicznych
  • rodzaju szkła,
  • koloru metalowej konstrukcji.

.

Sprawdź ile kosztują drzwi loftowe na zamówienie?

Napisz do nas, aby otrzymać wycenę loftowych drzwi na wymiar.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

wyceny@gdel.pl

lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY

.

W zapytaniu prosimy o podanie :

- wymiarów przeszklenia, (wysokość, szerokość),

- i rozmiaru samych drzwi (wysokość, szerokość)

- rodzaju drzwi (przesuwne, standardowe),

- miejsca montażu (miasto).

.

Do wiadomości zachęcamy do dołączenia rysunku, wizualizacji lub zdjęcia przestrzeni przeznaczonej na drzwi.

.

drzwi-loftowe-zawiasy-GDEL-350x500 drzwi-loftowe-GDEL-detal

Sprawdź jak wykonujemy drzwi industrialne, które będą:

- bezpieczne,

- sprawdzone,

- wytrzymałe,

- i piękne

odwiedź pracownię GDEL

 

Spółka Grin House Design która tworzy markę GDEL od 2012 roku działa w branży remontowej.

Naszym klientom podpowiadamy jak przygotować powierzchnie do montażu, na co zwrócić uwagę i czego się unikać.

.

WSPÓŁPRACA 

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz

- oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

.

Zdjęcia z realizacji GDEL HOME DESIGN znajdują się w katalogu dostępnym online.

DRZWI LOFTOWE KATALOG GDEL

.

Zdjęcia przedstawione na naszej stronie przedstawiają wyłącznie realizacje marki GDEL. Zdjęcia oraz opisy produktów powstały w celu ich lepszego zobrazowania i powinny być traktowane jedynie jako poglądowe. Grin House Design sp. z o.o. zastrzega, że gotowy produkt może mieć różne odcienie od przedstawionego na stronie zdjęcia.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>