Prysznice

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-6 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Prysznice na wymiar i szklane kabiny prysznicowe na zamówienie idealnie dopasowane do łazienki

Zapytaj o cenę: wyceny@gdel.pl

Nowoczesne trendy w aranżacji łazienek

Łazienki urządzone w stylu loftowym są stale bardzo pożądane. Styl loftowy gości zarówno we wnętrzach deweloperskich jak i starych kamienicach. Czarne profile i uszczelki pozwalają nam stworzyć loftowy prysznic na wymiar w Twojej łazience. Loftowe kabiny i ścianki prysznicowe mogą być zestawione z dowolną armaturą łazienkową. Doskonale pasują do nowoczesnych deszczownic w kolorze czerni, chromowanych i złotych. Czarne okucia przyjemnie kontrastują również z białymi kranami. Nie ogranicza nas żaden styl aranżacji wnętrz. Z zainteresowaniem śledzimy współczesne trendy aranżacji łazienek. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o kabiny prysznicowe ze złotymi okuciami. Natomiast złoty kolor wprowadza do wnętrz odrobinę luksusu.

Kabiny prysznicowe z usługą montażu na terenie Warszawy i okolic

W pracowni GDEL realizujemy:

Z naszego doświadczenia wiemy, że łazienki są różne. Posiadają nieregularny układ i sprawiają wrażenie nieustawnych. Kabina prysznicowa na wymiar pozwoli wykorzystać dostępną przestrzeń. Indywidualne rozwiązanie pozwala na zastosowanie w pełni funkcjonalnej kabiny prysznicowe do danego wnętrza.

Zapytaj o ofertę: wyceny@gdel.pl

Po akceptacji oferty, zadzwoń i umów spotkanie w pracowni

GDEL Home Design

Tel. +48 504 072 855 lub +48 503 117 639 ul. Białołęcka 233, Warszawa

  • określ rodzaj prysznica (drzwi na zawiasach, przesuwne lub pojedyncza ścianka)
  • podaj długość (w przypadku kabin narożnych podaj wymiar ścianki bocznej (np. wielkość brodzika)
  • podaj wysokość (standardowo około 2-2,0 m)
  • kolor okuć (czarne, chromowane, lub złote)
  • określ miasto montażu
kabina-prysznicowa-loftowa-przesuwna-GDEL

Loftowe kabiny prysznicowe

Jesteśmy producentem loftowych przeszkleń ze stali, ale do łazienek proponujemy inne rozwiązanie. Stosujemy elementy metalowe, które są dedykowane do kabin prysznicowych. Aluminiowe profile i szprosy w postaci płaskowników. Szprosy naklejamy jednostronnie od strony zewnętrznej prysznica. Pozwala to na łatwiejsze utrzymanie szkła w czystości. W standardowych konstrukcja loftowych jest mnóstwo szczelin i zakamarków. W kontakcie z wodą konstrukcja stalowa zbierałaby masę zanieczyszczeń.

W prysznicach stosujemy szkło hartowane o grubości min. 8mm

Standardowo do produkcji kabin prysznicowych wykorzystujemy szkło float. Jest ono szkłem przezroczystym o lekko zielonym zabarwieniu krawędzie szkła. Jeżeli szkło jest montowane w profilu dookoła szkła krawędzie są nie widoczne. Kabinę prysznicową możemy zrealizować także z użyciem szkła odbarwionego. Szkło typu Optiwhite jest niemal całkowicie pozbawione odcienia zielonego. Jego krawędzie mają delikatnie turkusowy odcień. Szkło Optiwhite uznawane jest za szkło o zwiększonej przezierności. Wyżej wymienione szkła nie posiadają powłoki ochronnej, ani zabezpieczenia przed osadzaniem się resztek kosmetyków i kamienia.

Jeżeli zależy Ci na wykonaniu szkła z powłoką utrudniającą osadzanie zanieczyszczeń napisz o tym w wiadomości. Możemy zaproponować szkło pokryte powłoką hydrofobową Timeless oraz szkło antykorozyjne Optwishower. Zastosowanie szkła z powłoką nie oznacza, że kabina prysznicowa sama się wyczyści. Jest to jedynie rozwiązanie zmniejszające gromadzenia osadów.

Jaki prysznic wybrać?

Kabina prysznicowa na wymiar od GDEL pozwala w pełni wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Kabiny GDEL wykonywane są na planie prostokąta lub kwadratu.

Rodzaje drzwi prysznicowych?

Drzwi na zawiasach oraz drzwi przesuwne są najczęściej wybierane do kabin prysznicowych. Uchylne drzwi mogą być pojedyncze lub podwójne. Kabiny prysznicowe Kabiny prysznicowe przesuwne posiadają jedne drzwi przesuwne. Wyjątek stanowią kabiny narożne, gdzie mogą być zastosowane podwójne drzwi przesuwne.

Rodzaje brodzików - jaki brodzik wybrać?

Prysznice od GDEL są wykonywane na wymiar w związku z tym mogą być dopasowane do różnych rodzajów brodzików: prostokątnych i kwadratowych, niskich i wpuszczonych w podłogę, wykonanych z akrylu, metalowych, ceramicznych lub konglomeratowych.

Jakie okucia do kabiny prysznicowej wybrać?

Okucia mogą być w różnych wersjach wykończenia: chrom, czarnym, a także złotym. Mamy możliwość proszkowego malowania elementów metalowych na dowolny kolor z palety RAL. Jeżeli szukasz kabiny prysznicowej w innym wykończeniu kolorystycznym skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość wykonania. Oferujemy szeroki wybór uchwytów, gałek i relingów do drzwi. W kabinach możemy także wykorzystać uchwyt, który od strony zewnętrznej szkła będzie służył jako wieszak na ręcznik, a od środka będą gałki.

Jak czyścić okucia w kabinie prysznicowej?

Niezależnie od materiału z którego wykonane są okucia należy je regularnie czyścić delikatną ściereczką lub gąbką bez użycia detergentów, a jedynie ciepłej wody lub płynu do mycia naczyń, aby zapobiec zaleganiu osadu, co w konsekwencji pozwoli ograniczyć ryzyko korozji. Ścianka prysznicowa na wymiar w czarnych okuciach do wnętrza o loftowym charakterze.

Szczelność kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe nie są całkowicie szczelne. Przy kabinach bez brodzika dla prawidłowej odpływu wody należy pamiętać o zachowaniu właściwego spadku podłogi. Delikatne nachylenie powierzchni pozwoli sprowadzić wodę do odpływu. Drzwi w kabinie prysznicowej ze względu na fakt, iż są elementem ruchomym są najbardziej wrażliwe na przepuszczanie wody. Za ograniczenie rozprysku wody odpowiadają uszczelki. Stosujemy uszczelki transparentne oraz czarne nakładane na szkło. W drzwiach wykorzystujemy uszczelki z magnesem, które ułatwiają zamykanie. Drzwi powinny znaleźć się jak najdalej odpływu wody, co zmniejszy ryzyko wypływania wody. Już na etapie planowania łazienki warto rozważyć w jakim układzie ma zostać wykonana kabina prysznicowa.

kabina-narożna-czarne-okucia-GDEL
Prysznice i ścianki na wymiar do Twojej łazienki