Ścianka loftowa industrialna: surowość w wydaniu
  • Ścianka loftowa industrialna: surowość w wydaniu

ŚCIANKA LOFTOWA INDUSTRIALNA W HOLU

Elegancka loftowa ścianka dekoracyjna

Ścianka loftowa, która nada wyjątkowego charakteru Twojemu holowi. Ta loftowa ścianka dekoracyjna nie tylko ozdabia przestrzeń, ale również podkreśla główny portal wejściowy do salonu. Tworzy ona wyraźną granicę między holu a salonem, dodając jednocześnie elegancji i wyrafinowania.

Konstrukcja wykonana z malowanej na czarno stali dodaje industrialnego uroku, tworząc silny i zdecydowany akcent w holu. Szprosy o regularnym układzie nadają strukturę i symetrię, tworząc estetyczne wrażenie.

Wykorzystane w tej ściance szkło bezpieczne VSG 33.1 zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i styl. Transparentne szkło pozwala na przepływ naturalnego światła, nadając holowi jasność i przestronność.

Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i stylowego designu w swoim domu. Zabudowa loftowa ta wykonana jest z połączenia stali i szkła, co nadaje jej industrialnego charakteru. Ściana oddziela hol od salonu z kuchnią, dzięki czemu można w pełni wykorzystać przestrzeń i stworzyć bardziej intymną atmosferę w pomieszczeniach. Prosty i elegancki design doskonale pasuje do wnętrz loftowych, nowoczesnych czy minimalistycznych. Zabudowa ta to także świetne rozwiązanie dla osób szukających praktycznych rozwiązań, ponieważ dzięki przeszkleniom światło naturalne swobodnie rozchodzi się po całym pomieszczeniu..

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.