Jak zrobić ściankę loftową
  • Jak zrobić ściankę loftową
  • Ścianka loft na wymiar

INDUSTRIALNA ZABUDOWA SZKLANA Z ŁUKIEM I DRZWIAMI

Industrialna zabudowa szklana - wyjątkowy design w stylu loftowym

Zabudowa industrialna to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze w stylu loftowym. Szklana zabudowa loftowa to połączenie minimalistycznego designu z surowym urokiem przemysłowych wnętrz. Łukowa konstrukcja w połączeniu z podwójnymi drzwiami dodaje niepowtarzalnego charakteru, tworząc efektowne wejście lub wydzielając przestrzeń w pomieszczeniu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, nasza zabudowa szklana zapewnia trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. 

Drzwi stanowią praktyczny element, umożliwiający swobodne przemieszczanie się między pomieszczeniami. Dzięki nim, Twoja industrialna zabudowa szklana jest nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna.

Zabudowa loftowa z podwójnymi drzwiami na zawiasach z giętymi elementami stalowej konstrukcji. Industrialna zabudowa szklana z łukiem i drzwiami to doskonały sposób na wprowadzenie loftowego stylu do Twojego wnętrza. Konstrukcja wykonana ze stali, w połączeniu z giętymi elementami i drzwiami na zawiasach, tworzy oryginalny design, który przyciąga uwagę. Ścianka idealnie wpasuje się zarówno do przestrzeni mieszkalnej, jak i biurowej, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki loftowej i ilość drzwi

(wysokość i szerokość), kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.