Detale dbamy o każdy szczegół stalowych konstrukcji​

Konstrukcje tworzymy z najwyższą starannością, by sprostać wymaganiom naszych Klientów

Zapytaj o cenę: wyceny@gdel.pl

Kolor stalowych konstrukcji​

Elementy stalowe w drzwiach loftowych i szklanych ściankach industrialnych malujemy natryskowo. To jedyny sposób, który zapewnia uzyskanie efektu głębokiej, matowej czerni. Produkty mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu produkty zostaną idealnie dopasowane do aranżacji wnętrza.

Spawy i łączenia

Wiemy jak istotny jest estetyczny wygląd połączeń elementów metalowych

Prawidłowo położone spawy to nie tylko kwestia wizualna. To także istotny aspekt, który ma wpływ na trwałość konstrukcji. Tworzymy unikatowe, ponadczasowe produkty zwracając uwagę na kolor i szczegóły każdej realizacji. W wyposażeniu wnętrz istotną rolę pełnią detale, szczegóły i dekoracje. Detale podkreślają charakter przestrzeni stanowiąc element dekoracyjny i dopełniając jej styl. Natomiast odpowiednio dobrane dodatki wpływają na odbiór całego wnętrza. Dekoracje pozwalają podkreślić tożsamość domu, wydobyć jego charakter i sprawić, że stanie się przytulnym miejscem. Gustowne połączenie przedmiotów i harmonijna aranżacja wnętrza potrafią stworzyć właściwy klimat.

drzwi-loftowe-z-klamka-GDEL
uchwyty-do-drzwi-loftowych-GDEL
drzwi-loftowe-uchwyt-GDEL

Klasyczne i eleganckie połączenia faktur

Na co zwrócić uwagę wyposażając wnętrze?

Najpierw warto ustalić przeznaczenie oraz jakie są oczekiwania użytkowników wobec przestrzeni. Funkcjonalne przedmioty ułatwią codzienne czynności. Dobrze jest też wykorzystać potencjał przedmiotów, tak żeby były zarówno praktyczne jak stylowe.

W GDEL nadajemy elementom wyposażenia wnętrz oryginalny design co sprawia, że wnętrza stają się zarówno komfortowe jak i piękne.

Jak stworzyć wyjątkowe wnętrze?

Stworzenie unikalnego wnętrza na miarę potrzeb to połączenie estetyki i komfortu. Można spróbować poszukać inspiracji i odnieść się do popularnych aktualnie kierunków. Style takie jak industrialny, minimalistyczny, nowojorski i skandynawski odnoszą się do prostych form. Style takie jak boho, rustykalny i prowansalski wprowadzają do wnętrz sielski klimat. Style glamour, czy hampton są wyjątkowo eleganckie. Natomiast styl kolonialny i urban jungle wprowadzają do przestrzeni nieco egzotyki. Najważniejsze jednak to stworzyć przestrzeń w której każdy użytkownik będzie się czuł komfortowo.

Klamka z zamkiem, uchwyt, a może reling?

Sposób otwierania drzwi loftowych dopasujemy indywidualnie do zamówienia.

Wzorniki do obejrzenia w pracowni GDEL na warszawskiej Białołęce - skontaktuj się i umów spotkanie.

Zapytaj o ofertę: wyceny@gdel.pl

Po akceptacji oferty, zadzwoń i umów spotkanie w pracowni

GDEL Home Design

Tel. +48 504 072 855 lub +48 503 117 639 ul. Białołęcka 233, Warszawa

Zawiasy do drzwi metalowych z przeszkleniami

Standardowe zawiasy umożliwiają jednostronne otwieranie drzwi. Ilość zawiasów dobierane do każdego projektu indywidualnie. Zawiasy są spawane do konstrukcji drzwi. Na życzenie Klienta drzwi mogą zostać wyposażone w zawiasy wahadłowe - pivotowe.

Szprosy widok od frontu drzwi - eleganckie i niewidoczne połączenia ramek
Szprosy widok od "spodu" i od frontu - tak wyglądają kwatery w naszych drzwiach loftowych z dwóch stron
Prowadnice do drzwi przesuwnych: industrialne, ścienne i sufitowe

Prowadnica drzwi przesuwnych loftowych z naświetlem. Prowadnica ścienna do przesuwnych drzwi loftowych w stylu barn doors. Prowadnica sufitowa klasycznych loftowych drzwi przesuwnych.