Loftowe ściany: przełamanie tradycji
  • Loftowe ściany: przełamanie tradycji

ŚCIANKA LOFTOWA ZE SZKŁEM MLECZNYM W SYPIALNI

Ścianka loftowa ze szkłem mlecznym w sypialni wydzielająca garderobę

Wyjątkowa ścianka loftowa ze szkłem mlecznym, która nie tylko dodaje uroku Twojej sypialni. Ta elegancka ścianka loftowa tworzy wyraźną granicę między tymi dwoma przestrzeniami.

Konstrukcja loftowa wykonana z malowanej na czarno stali nadaje industrialny charakter, dodając mocny akcent stylistyczny. Szprosy o regularnym układzie tworzą estetyczny wzór, który podkreśla elegancję i precyzję wykonania.

Wykorzystane w tej ściance szkło bezpieczne z folią mleczną VSG 33.1 zapewnia prywatność i jednocześnie przepuszcza delikatne, rozproszone światło, które tworzy atmosferę intymności w sypialni. Ścianka loftowa dodaje elegancji i stylu do sypialni, tworząc przyjemne miejsce do relaksu i regeneracji.

Industrialna przegroda szklana z mlecznym szkłem bezpiecznym. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl i designerskie akcenty. Ta piękna i funkcjonalna ścianka to połączenie metalowej ramy z szklanym panelem o mlecznej barwie, która zapewnia prywatność i delikatne rozproszenie światła. Ścianka ta idealnie sprawdzi się w sypialni, tworząc osobną strefę relaksu i zapewniając poczucie prywatności. Jej nowoczesny design i minimalistyczna forma sprawią, że będzie stanowić nie tylko funkcjonalny element, ale również stylową dekorację pomieszczenia.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
MLECZNE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.