faq-gdel-kontakt

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania?

.

Ile kosztują drzwi loftowe?

.WYCENY-GDEL

Jaki jest czas realizacji drzwi loftowych?

.

Czas realizacji drzwi loftowych i ścianek industrialnych wynosi około 6-10 tygodni od momentu złożenia zamówienia i wpłaty zadatku w wysokości 60% wartości zamówienia. W przypadku schodów i balustrad czas oczekiwania wynosi od 9 do 14 tygodni. Czas realizacji określamy na podstawie aktualnego obłożenia pracowni. W ofercie otrzymują Państwo określony przedział czasowy potrzebny na realizację danego zamówienia.

.

Z czego wykonujemy drzwi loftowe GDEL?

.

Materiał z którego wykonane są drzwi loftowe GDEL to głównie stal oraz szkło w ofercie mamy kilka rodzai szkła - zapytaj o możliwość zastosowania danego szkła w zapytaniu o ofertę.

.

Jakie są dostępne kolory drzwi loftowych i ścianek industrialnych GDEL?

.

Elementy metalowe naszych konstrukcji malujemy najczęściej na kolory czarny RAL 9005 i biały 9003 w wykończeniu matowym lub satynowym. Mamy możliwość malowania metalu na dowolny kolor z palety RAL - zapytaj o możliwość zastosowania wybranego koloru.

.

Czy drzwi loftowe GDEL są zamykane za pomocą klamki?

.

Standardowo drzwi wyposażone są w metalowy uchwyt trwale połączony z ramą oraz magnes. Na życzenie Klienta za dodatkową opłatą drzwi mogą być wyposażone w klamkę z zamkiem - prosimy o podanie takiej informacji w zapytaniu o ofertę.

.

Jak wygląda sposób współpracy?

.

OFERTA + AKCEPTACJA

Po otrzymaniu oferty cenowej, prosimy o mailowe potwierdzenie chęci realizacji zamówienia.

SPOTKANIE  W PRACOWNI

Po otrzymaniu oferty, możliwe jest umówienie spotkania w pracowni w Warszawie tel. 503 117 639 w celu sprawdzenia jakości produktów, oraz  uzgodnienia niezbędnych szczegółów realizacji zamówienia.

POMIAR

Po wpłaceniu przez Klienta zadatku w wysokości 60% wartości zamówienia umawiany jest pomiar, w miedzy czasie istnieje możliwość umówienia spotkania w pracowni w Warszawie

MONTAŻ I ROZLICZENIE KOŃCOWE

Gotowy produkt montowany jest u Klienta. Klient pozostałą wartość zamówienia w wysokości 40% powinien wpłacić do dwóch dni przed zakończeniem montażu, jednak nie później niż w dniu montażu.

.

Gdzie można obejrzeć produkty GDEL?

.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ale po otrzymaniu od nas oferty cenowej zachęcamy do odwiedzenia pracowni w Warszawie.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu spotkania telefonicznie.

Pracownia-GDEL-wizytowka

.

Drzwi loftowe jak są zrobione?

Zobacz zdjęcia i opis detali >>>

.

Jak wygląda produkcja drzwi loftowych?

.

Elementy loftowe do wnętrz wykonujemy na indywidualne zamówienie i realizujemy kompleksowo z usługą montażu. Przed montażem zawsze dokonywany jest pomiar podczas, którego sprawdzane jest, czy zaplanowane przez Klienta założenie jest możliwe do realizacji oraz ustalane są materiały i rozwiązania.

.

Gdzie wykonujemy realizacje z montażem?

.

Produkty GDEL montujemy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej, dlatego już na etapie wyceny prosimy o podanie miasta montażu w celu określenia kosztów transportu i montażu.

.

Czy mogę zrezygnować z zamówienia po wpłaceniu zadatku?

.

Produkty GDEL są wykonywane na wymiar i indywidualne zamówienie według kryteriów dostarczonych i ustalonych z Klientem indywidualnie. Ze względu na personalizację produktów nie mamy możliwości ponownego sprzedania takich produktów. Prosimy o dokładne rozważenie realizacji zamówienia przy wpłacie bezzwrotnego zadatku. Zadatek jest obustronną gwarancją na realizację zamówienia.

.

Jak dbać o drzwi loftowe?

.

Kluczowa jest właściwa pielęgnacja, drzwi nie powinny być szorowane ostrymi gąbkami lub szorstkimi szmatkami, ze względu na ryzyko porysowania powierzchni lakieru. Do czyszczenia nie powinny być także stosowane środki, które mogłyby uszkodzić powierzchnię.

.

Czy drzwi loftowe GDEL zapewniają izolację akustyczną?

.

Drzwi loftowe z wypełnieniem szklanym od GDEL nie zapewniają izolacyjności akustycznej.

..

Drzwi loftowe i industrialne przeszklenia wykonujemy na wymiar oraz indywidualne zamówienie.

.

Realizujemy projekty drzwi loftowych wykonane przez architektów, oraz indywidualne zlecenia produkujemy i montujemy gotowe produkty na terenie Unii Europejskiej.

.

Czy przed realizacją drzwi loftowych wykonywany jest pomiar?

.

Tak, zawsze. Przed rozpoczęciem produkcji wykonywany jest pomiar. Podczas pomiaru dokładnie sprawdzamy możliwość realizacji produktu spełniającego oczekiwania Klienta. Jeśli zaistnieją okoliczności uniemożliwiające pierwotnie zaplanowane założenie proponowane jest inne rozwiązanie. W przypadku loftowych drzwi na zawiasach możliwość regulacji jest niewielka. Dlatego tak istotny jest profesjonalny pomiar wnęki. Dzięki temu drzwi na końcowym etapie montażu są prawidłowo dopasowane do otworu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na temat POMIARU DRZWI LOFTOWYCH

.

Dostawa i montaż drzwi loftowych

.

Realizacje drzwi loftowych z montażem wykonujemy na terenie Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy z usługą montażu i transportu.

.

Kiedy możliwy jest montaż drzwi loftowych?

.

Montaż drzwi metalowych loftowych przeprowadzany jest już po wykończeniu ścian. Montujemy drzwi po zakończeniu prac remontowych we wnętrzu, czyli po malowaniu i położeniu podłogi. Drzwi montowane są do gotowego, wykończonego, obrobionego i otynkowanego przez Klienta otworu drzwiowego. Przed określonym w ofercie terminem realizacje nasi technicy umawiają termin montażu.

.

Ile trwa produkcja drzwi loftowych?

.

Okres oczekiwania na drzwi loftowe to co najmniej 6 tygodni od momentu wpłacenia zadatku. Produkcja rozpoczyna się po pomiarze i przygotowaniu dla Państwa układu drzwi do akceptacji.

.

Jak będą wyglądały drzwi loftowe?

.

Jeżeli nie ma rysunku przygotowanego przez architekta Klient otrzymuje rozrys podziału drzwi do akceptacji układu.

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>