Ściana loft: minimalistyczny wygląd w nowoczesnym wnętrzu
  • Ściana loft: minimalistyczny wygląd w nowoczesnym wnętrzu

ŚCIANA LOFTOWA SZKLANA Z DRZWIAMI W SYPIALNI

Ścianka skośna metalowa biała ze szkłem - Zabudowa szklana industrialna na poddaszu

Zabudowa szklana w industrialnym stylu, wykonana z metalu o eleganckim białym wykończeniu, wzbogaci Twoje poddasze o nowoczesny akcent. Połączenie metalowych elementów konstrukcyjnych z dużymi panelami szklanymi tworzy harmonijną mieszankę surowości i estetyki. Ścianka szklana przepuszcza naturalne światło, które rozświetla wnętrze i nadaje mu przestronności. To doskonałe rozwiązanie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał poddasza.

Produkt został starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Solidna konstrukcja metalowa zapewnia trwałość i stabilność, a szklane panele są odporne na uszkodzenia. Jakość wykonania oraz profesjonalna obsługa to nasze priorytety.

Zabudowa stalowo-szklana biała pokoju na poddaszu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w oryginalny sposób wykorzystać przestrzeń pod skosem dachu. Konstrukcja wykonana jest z solidnych materiałów - metalu i szkła, dzięki czemu zapewnia stabilność oraz trwałość. Ścianka skośna idealnie wpisuje się w styl loftowy oraz przemysłowy, co pozwala na stworzenie oryginalnej i jednocześnie praktycznej przegrody w pokoju na poddaszu. Dostępna jest w białym kolorze, co dodatkowo podkreśla industrialny charakter konstrukcji.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
BIAŁY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.