Pracownia GDEL Warszawa

.

GDEL Home Design jest marką spółki Grin House Design. Drzwi loftowe wykonujemy od 2012 roku. Pracownia ślusarsko-spawalnicza GDEL jest bezpośrednim producentem produktów do wnętrz. Specjalizujemy się w stalowo-szklanych konstrukcjach takich jak drzwi loftowe i ścianki. Z pracownią GDEL wyposażysz swoje mieszkanie i dom w podstawowe konstrukcje takie jak schody wewnętrzne i zabudowy loftowe, ale także dodatki z metalu m.in wieszak na ręczniki, czy lustro w metalowej ramie. Oferujemy nowoczesne rozwiązania inspirowane różnymi stylami wnętrzarskimi. Szukamy idealnych rozwiązań technicznych. Pragniemy spełniać oczekiwania Klientów i tworzyć niepowtarzalne produkty. Dzięki wyposażeniu wnętrz z pracowni GDEL pomożemy sprawić, że przestrzeń stanie się funkcjonalna i piękna.

.

Tworzymy produkty z pasji do stylowych wnętrz.

Realizacje marki GDEL są między innymi odpowiedzią na potrzeby Klientów, u których przeprowadzaliśmy remonty. Tworzymy wyposażenie wnętrz dla osób szukających wyjątkowych produktów. Mamy możliwość realizacji unikatowego wyposażenia do wnętrz.

.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Nasze produkty można obejrzeć w pracowni na warszawskiej Białołęce. Przed spotkaniem proponujemy przygotowanie oferty cenowej. Pozwoli to Państwu na sprawdzenie zakresu cen. Następnie zapraszamy do umówienia indywidualnego spotkania ze specjalistą w pracowni GDEL. Informacje jak przebiega proces zamówienia otrzymają Państwo w ofercie. Oferta cenowa jest zaproszeniem do dalszych rozmów na temat zamówienia. Produkty GDEL takie jak drzwi i ścianki loftowe oferowane są wraz z montażem w domu Klienta. Detale i połączenia elementów stalowych oraz metalu ze szkłem stanowią o finalnej estetyce produktu. Jakość naszych konstrukcji industrialnych można obejrzeć w pracowni w Warszawie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie spotkania Pracownia mieści się na w Warszawie przy ul. Białołęckiej 233 (Annopol).

.

Napisz na adres wyceny@gdel.pl lub skontaktuj się przez FORMULARZ

.

Jeśli masz już naszą ofertę cenową i chcesz się spotkać,

żeby sprawdzić jakość naszych prac na żywo

- zapraszamy do kontaktu

w celu umówienia spotkania:

tel. 504 072 855

.

Sprawdź realizacje w których króluje loftowy design!

.

realizacje-gdel