Loftowe ściany: inspiracja przemysłowym stylem
  • Loftowe ściany: inspiracja przemysłowym stylem
  • Loftowe ściany: inspiracja przemysłowym stylem - uchwyt do drzwi

ŚCIANKA SZKLANA LOFT Z DRZWIAMI DO SYPIALNI

Nowoczesna ściana szklana loftowa z drzwiami do sypialni

Szklana zabudowa z drzwiami do sypialni w stylu industrialnym to perfekcyjne rozwiązanie, które nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i nowoczesnego stylu. Stwórz unikalną przestrzeń, łącząc surowość industrialnego designu z praktycznym zastosowaniem.

Nasza ściana szklana loftowa z drzwiami do sypialni została stworzona z myślą o miłośnikach minimalistycznego i nowoczesnego wyglądu. Dzięki naszej ścianie szklanej loftowej z drzwiami do sypialni, Twój dom zyska nowoczesne i designerskie wykończenie. Odkryj unikalne połączenie szkła i stylu industrialnego dzięki naszej zabudowie szklanej loftowej z drzwiami. Zamów i stwórz niepowtarzalne wnętrze, które odzwierciedla Twój indywidualny styl życia.

 

Loftowa zabudowa oddzielająca sypialnię od garderoby. Przegroda szklana z drzwiami na zawiasach z równymi podziałami szkła loftową kratownicą szprosów. Ściana szklana loftowa z drzwiami to oryginalne rozwiązanie, które w prosty sposób pozwoli na podział pomieszczenia na strefy o różnym przeznaczeniu. Konstrukcja wykonana jest z trwałego szkła i metalowej kratownicy, a drzwi na zawiasach umożliwiają łatwy dostęp do przyległego pomieszczenia. Dzięki temu rozwiązaniu, można cieszyć się pełną prywatnością, a jednocześnie zachować wrażenie przestronności. Ściana szklana loftowa z drzwiami to połączenie stylu industrialnego z funkcjonalnością.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite zabudowy (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.