Loftowe ścianki: połączenie metalu i szkła
  • Loftowe ścianki: połączenie metalu i szkła

ŚCIANKA LOFTOWA Z ŁUKIEM W SALONIE

Elegancka ścianka dekoracyjna z łukami

Odkryj wyjątkową ściankę loftową z łukiem, która dodaje elegancji i charakteru Twojemu salonowi. Ta dekoracyjna ścianka z łukami jest nie tylko funkcjonalna, ale również wzbogaca wnętrze o unikalny design.

Konstrukcja wykonana z giętego metalu malowanego na czarno dodaje industrialnego uroku, tworząc kontrast i zwracając uwagę. Szkło bezpieczne transparentne, użyte w tej ściance, dodaje lekkości i sprawia, że przestrzeń staje się bardziej otwarta i przestronna.

Zamów już teraz ściankę loftową z łukiem do swojego salonu i stwórz elegancką przestrzeń, która zachwyci swoim unikalnym designem. To połączenie funkcjonalności i estetyki, które nadadzą salonowi wyjątkowego charakteru i stylu.

Szklana ścianka z łukami zapraszająca do wejścia do dalszej części mieszkania. Zabudowa loftowa pięknie podkreślająca wejście do salonu z drewnianą podłogą ułożoną w układzie jodełki.

Ścianka loftowa z łukiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także stylowe i eleganckie. Ten model z GDEL ma szklane panele przezroczyste, które nie zasłaniają wnętrza i tworzą przyjemną atmosferę w salonie. Łuk w ściance dodaje charakteru i zaprasza do dalszej części mieszkania. Zabudowa loftowa jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym. Wykorzystaj tę ściankę do podziału pomieszczeń i stwórz swój własny, loftowy salon.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.