Ścianki loftowe

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-6 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Szklane ściany industrialne na indywidualne zamówienie wraz z montażem

Realizacja ścianek loftowych na terenie Warszawy i całej Polski

Zapytaj o cenę: wyceny@gdel.pl

Przeszklenia industrialne to szeroki wachlarz aranżacji wnętrz:

  • wykonanie na wymiar
  • nowoczesny design
  • indywidualne dopasowanie układu szprosów

Szklane ścianki industrialne

Cena montażu i transportu ustalana jest indywidualnie w zależności od lokalizacji.

Ścianki loftowe doskonale podkreślają główne portale wejściowe. Szkło w konstrukcjach ścian działowych to nowoczesne i coraz bardziej powszechne rozwiązanie. W naszych realizacjach stosujemy zarówno geometryczne podziały jak i bardziej łagodne formy na przykład łuki. Szprosy w zabudowach loftowych GDEL mają szerokość 2,5 cm.

Ścianka loftowa jako wejście do salonu GDEL loft
Ścianka loftowa podkreślająca portal wejściowy do domu GDEL loft

PRODUKCJA, POMIAR I MONTAŻ ŚCIANEK LOFTOWYCH

Przed rozpoczęciem produkcji zawsze wykonywany jest pomiar sprawdzający, czy zaplanowane przez Klienta założenie jest możliwe do realizacji. Jeśli zdarzy się, że pojawią się problemy proponowane jest inne rozwiązanie. Pomiar przestrzeni przeznaczonej na ściany szklane loftowe jest możliwy do wykonania po uprzednim przygotowaniu powierzchni ścian i podłóg przez Klienta.

Montaż ścian industrialnych jest możliwy po zakończeniu prac remontowych związanych z wykończeniem ścian (łącznie z malowaniem lub położeniem tapety) oraz podłóg. Przeszklone konstrukcje montowane są do gładkiej powierzchni otynkowanych ścian. Przygotowanie powierzchni ścian do montażu konstrukcji leży po stronie Klienta. Jeśli masz wątpliwości jak powinna wyglądać dobrze przygotowana przestrzeń do montażu ścianki loftowej napisz do nas.

Kolorystyka elementów stalowych konstrukcji loftowych

Standardowo wykonujemy przepierzenia w czarnych stalowych ramach są utożsamiane z loftowym stylem. Nasze konstrukcje malujemy również na biało lub złoto. W naszej pracowni ogranicza nas jedynie wyobraźnia Klienta lub jego architekta. Konstrukcje loftowe dopasujemy zgodnie z pomysłem malując je w wybranej barwie z palety RAL.

Kształt konstrukcji

Ścianki stalowo-szklane GDEL to konstrukcje idealnie dopasowane do dostępnej przestrzeni. Ścianki szklane na indywidualne zamówienie to możliwość dopasowania konstrukcji do skosu dachu lub łukowego nadproża.

Ścianka loftowa z łukiem GDEL loft
Ścianka loftowa szklana GDEL loft

Zapytaj o ofertę: wyceny@gdel.pl

Po akceptacji oferty, zadzwoń i umów spotkanie w pracowni

GDEL Home Design

Tel. +48 504 072 855 lub +48 503 117 639 ul. Białołęcka 233, Warszawa

Przed rozpoczęciem produkcji zawsze wykonywany jest pomiar sprawdzający, czy zaplanowane przez Klienta założenie jest możliwe do realizacji. Jeśli zdarzy się, że pojawią się problemy proponowane jest inne rozwiązanie. Pomiar przestrzeni przeznaczonej na ściany szklane loftowe jest możliwy do wykonania po uprzednim przygotowaniu powierzchni ścian i podłóg przez Klienta. Montaż ścian industrialnych jest możliwy po zakończeniu prac remontowych związanych z wykończeniem ścian (łącznie z malowaniem lub położeniem tapety) oraz podłóg. Przeszklone konstrukcje montowane są do gładkiej powierzchni otynkowanych ścian. Przygotowanie powierzchni ścian do montażu konstrukcji leży po stronie Klienta. Jeśli masz wątpliwości jak powinna wyglądać dobrze przygotowana przestrzeń do montażu ścianki loftowej?

  • ramy i ościeżnice drzwiowe wykonujemy z profili stalowych
  • uchwyty i zawiasy są trwale połączone z konstrukcją
  • domknięcie drzwi za pomocą magnesów neodymowych ukrytych w ramie
  • możliwość wyposażenia drzwi w klamkę z zamkiem

Drzwi loftowe z ościeżnicą to podstawowy model drzwi wykonywanych w naszej pracowni. Metalowe ościeżnice tworzą ramę, która w drzwiach loftowych jest stała. Ościeżnica taka ma niezmienną szerokość. Przed jej montażem istotne jest, aby ściany zachowywały pion i poziom oraz miały gładką powierzchnię. Zawiasy w drzwiach loftowych są trwale połączone z ramą. To one decydują o pracy skrzydła. Ze względu na minimalną zdolność do regulacji drzwi loftowe powinny być wykonane idealnie na wymiar otworu drzwiowego.

Oryginalne rozwiązania tworzone z pasji do pięknych wnętrz

Ścianki metalowe z przeszkleniami to są ponadczasowe i pozwolą podkreślić styl Twojego wnętrza. Metal szczególnie w czarnym wykończeniu sprzyja wrażeniu wizualnej lekkości i smukłości konstrukcji. Zastosowane szkła przezroczystego pozwoli na zachowanie dostępność światła dziennego.

Oryginalne rozwiązania tworzone z pasji do pięknych wnętrz

Metalowe ściany mogą być zamontowane w garderobie. Wydzielą sypialnię lub utworzą domowy gabinet. Ścianki loftowe są wykonywane jako element stały lub wyposażony w drzwi. Industrialne konstrukcje GDEL są dostosowywane do wnętrza pod względem rozmiarów. Wymiary i parametry elementów metalowych są dobierane w zależności od rodzaju i rozmiaru ścian loftowych. Szkło w drzwiach loftowych może zostać podzielone w sposób symetryczny lub nieregularny. Pracownia GDEL ma możliwość dopasowania podziałów do każdego zamówienia indywidualnie. Jeżeli nie ma wcześniej przygotowanego rysunku przez architekta, Klient otrzymuje rozrys podziału drzwi i ścianek loftowych do akceptacji układu.Wybór rodzaju szkła w ściankach loftowych zależy od rodzaju i rozmiaru konstrukcji, a także preferencji Klienta.

W ściankach loftowych najczęściej stosowane jest szkło określane bezpiecznym z języka niemieckiego posiada symbol VSG. Skrót ten oznacza bezpieczne szkło warstwowe. Szkło bezpieczne w loftowych ścianach może być przezroczyste lub mleczne. Do szklenia ścianek loftowych może być także wykorzystane szkło hartowane w wariancie przezroczystym lub satynowym - mlecznym. Wykonujemy ścianki industrialne z zastosowaniem wybranych wzorów dekoracyjnego szkła ornamentowego. Ostatnio najbardziej popularnymi wzorami są prążkowane tafle szkła we wzorach flutes lub estriado.

Konstrukcje GDEL malujemy natryskowo w kolorystyce z palety RAL. Najczęściej używane są kolory: czarny, biały i złoty. Mamy możliwość zastosowania dowolnej barwy z palety RAL w wykończeniu matowym lub satynowym. Zaletą malowania natryskowego jest możliwość uzyskania głębokiego czarnego matu. To wyjątkowo eleganckie wykończenie konstrukcji nadające szyku loftowym przeszkleniom.

Ścianki loftowe GDEL loft