Ściany loftowe: wyjątkowy charakter w każdym wnętrzu
  • Ściany loftowe: wyjątkowy charakter w każdym wnętrzu

ŚCIANKA LOFTOWA DO HOLU ZE SZKŁEM ORNAMENTOWYM

Ścianka loftowa dekoracyjna przegroda oddzielająca salon od przedpokoju

Odkryj efektowną ściankę loftową do holu, która nie tylko pełni rolę dekoracyjną, ale także oddziela salon od przedpokoju. Ta ścianka działowa dodaje charakteru i elegancji Twojej przestrzeni.

Konstrukcja wykonana z malowanej na czarno stali nadaje industrialny urok, tworząc wyrazisty akcent w holu. Szkło ornamentowe, użyte jako wypełnienie, dodaje uroku i przyciąga wzrok, tworząc piękne wzory i detale.

Ścianka ze szkłem ornamentowym stanowi dekoracyjną przegrodę, która oddziela salon od przedpokoju. Tworzy ona wyraźną granicę między tymi dwoma przestrzeniami, zachowując przy tym przepływ światła i optyczną łączność. Szkło ornamentowe jest pięknie wykonane, dodaje elegancji i wyjątkowego charakteru całej ściance.

Szklana ścianka loftowa z różnymi rodzajami dekoracyjnego szkła.

Ścianka loftowa na hol ze szkłem ornamentowym to eleganckie rozwiązanie dla Twojego mieszkania. Ścianka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a jej konstrukcja oparta jest na solidnej ramie stalowej. Szklane wypełnienie w postaci ornamentowego szkła dodaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ścianka idealnie sprawdzi się w holu, gdzie pozwoli na stworzenie prywatnej strefy wizualnej, oddzielającej przestrzeń wejściową od reszty mieszkania. Ścianka loftowa na hol ze szkłem ornamentowym jest dostępna w różnych wymiarach, dzięki czemu możesz dopasować ją do swoich potrzeb.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
ORNAMENTOWE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
SZPROSY
2,5 CM

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.