Nowoczesne drzwi loftowe na zawiasach z minimalistycznym designem
  • Nowoczesne drzwi loftowe na zawiasach z minimalistycznym designem

DRZWI SKRZYDŁOWE SZKLANE ZE ŚCIANKĄ LOFTOWĄ

Drzwi szklane uchylne ze ścianką loftową - nowoczesność i elegancja

Wybierz drzwi szklane z loftową ścianką, aby nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd i zapewnić doskonałą funkcjonalność. Nasze drzwi to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancję, nowoczesny design i praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

Drzwi metalowe jednoskrzydłowe wykonane ze szkła to doskonały sposób na wprowadzenie większej ilości naturalnego światła do pomieszczeń, co tworzy przyjemną atmosferę i wizualne powiększenie przestrzeni. Dzięki ściance loftowej, drzwi stają się nie tylko estetycznym elementem, ale także pozwalają na wydzielenie konkretnych stref w pomieszczeniu, zachowując jednocześnie otwartość i przepływ światła.

Drzwi wykonane są z wypełnieniem z bezpiecznego szkła, co nadaje im nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu. Metalowe drzwi wewnętrzne składają się z pojedynczego skrzydła i bocznej ścianki loftowej, co pozwala na swobodne przepływanie światła między pomieszczeniami. Produkt jest dostępny na wymiar i w różnych kolorach ramy, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
KLAMKA Z ZAMKIEM
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.