Szklana ściana loftowa z drzwiami: harmonia i funkcjonalność
  • Szklana ściana loftowa z drzwiami: harmonia i funkcjonalność

ŚCIANKA LOFTOWA Z ŁUKIEM Z DRZWIAMI PODWÓJNYMI

Ścianka loftowa z łukiem z drzwiami podwójnymi - wyjątkowy element industrialnego wystroju

Nasza ścianka loftowa z łukiem z drzwiami podwójnymi to idealne rozwiązanie, które podkreśli charakter Twojego pomieszczenia. To nie tylko praktyczny element, ale również artystyczny dodatek, który nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Łukowa konstrukcja w połączeniu z podwójnymi drzwiami tworzy efektowne wejście.

Wykonana z solidnych materiałów ścianka loftowa jest trwała i stabilna. Precyzyjne wykonanie oraz dbałość o detale sprawiają, że jest ona nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna.

Wybierz ściankę loftową z łukiem z drzwiami podwójnymi, aby dodać wyjątkowy element industrialnego wystroju do swojego pomieszczenia.

Industrialna zabudowa z  drzwiami podwójnymi na zawiasach idealnie dopasowana do łukowego nadproża. Ścianka loftowa z łukiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie do wydzielenia przestrzeni, ale również ciekawy element dekoracyjny. Wykonana z metalowych profili z szklanymi drzwiami podwójnymi o nietypowej formie w kształcie łuku. Drzwi na solidnych zawiasach zapewniają stabilne i bezproblemowe użytkowanie. Ta niebanalna ścianka loftowa to doskonałe rozwiązanie dla miłośników oryginalnego designu przemysłowego.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.