Loftowe ścianki: elegancja surowego minimalizmu
  • Loftowe ścianki: elegancja surowego minimalizmu

ŚCIANKA METALOWA Z MOSIĘŻNYMI OZDOBAMI

Ścianka metalowa z mosiężnymi ozdobami - elegancki detal podkreślający wejście do kuchni

Ścianka metalowa z przeszkleniem, która doda elegancji i charakteru Twojej przestrzeni. 

Konstrukcja wykonana z malowanej na czarno stali nadaje industrialny urok, tworząc mocny i wyrazisty akcent w pomieszczeniu. Konstrukcja ścianki wypełniona jest szkłem bezpiecznym transparentnym, które przepuszcza naturalne światło i dodaje lekkości przestrzeni.

Jednak to mosiężne ozdoby stanowią dekoracyjny detal, który wyróżnia tę ściankę. Mosiądz dodaje elegancji i luksusowego charakteru, tworząc efektowne akcenty wokół centralnych punktów szkła. Ścianka loftowa to idealne rozwiązanie, aby stworzyć wyraźną granicę między przestrzenią kuchenną a resztą pomieszczenia, dodając jednocześnie stylu i wyjątkowości.

Ścianka loftowa to perfekcyjne połączenie stylu i funkcjonalności. Konstrukcja wykonana jest z metalu, co nadaje jej charakteru i industrialnego wyglądu. Wypełnienie zabudowy stanowi bezpieczne VSG 33.1 przezroczyste szkło, które zapewnia prywatność, ale jednocześnie pozwala na przepływ światła. Dodatkowo, centralna część konstrukcji ozdobiona jest pięknym wzorem z mosiądzu, co dodaje elegancji i oryginalności.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite ścianki (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.