Schody metalowe na wandze centralnej z drewnianymi stopniami
  • Schody metalowe na wandze centralnej z drewnianymi stopniami

STALOWE SCHODY Z BALUSTRADĄ I DREWNIANYMI STOPNIAMI

Stalowe schody z balustradą i drewnianymi stopniami - trwałe i solidne

Kompleksowa realizację schodów metalowych - od pomiaru, przez produkcję, aż do finalnego montażu. Drewniane stopnie z wytrzymałego drewna dębowego, których naturalny rysunek podkreślamy poprzez zabezpieczenie lakierem przezroczystym lub olejem. 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa schody wyposażamy w solidną balustradę stalową. Dbamy o każdy detal, aby schody loftowe nie tylko spełniały swoją funkcję, ale również stanowiły ozdobę i harmonijne dopełnienie Twojego wnętrza.

Wybierz stalowe schody z balustradą i drewnianymi stopniami, aby połączyć funkcjonalność, trwałość i estetykę w jednym rozwiązaniu.

Schody loftowe wewnętrzne z balustradą i stopniami z naturalnego drewna to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i stylowe wykończenie wnętrz. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Drewniane stopnie dodają schodom elegancji i ciepła, a balustrada zabezpiecza przed upadkiem. Schody te doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite schodów (szerokość i ilość stopni), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz określ rodzaj balustrady.

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.