Kabina prysznicowa na wymiar czarna z montażem
  • Kabina prysznicowa na wymiar czarna z montażem
  • Kabina z dwoma ściankami drzwi centralne

KABINA PRYSZNICOWA Z DRZWIAMI UCHYLNYMI

Kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi - połączenie stylu i funkcjonalności!

Kabina z drzwiami uchylnymi to idealne rozwiązanie dla Twojej łazienki. Projektowana z myślą o nowoczesnym designie i komfortowym użytkowaniu, ta kabina zapewni Ci nie tylko stylową aranżację, ale także wygodę podczas codziennych kąpieli.

Wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego, kabina prysznicowa posiada czarne uszczelki, które nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale również dodają elegancji i charakteru kabinie. Dzięki nim, prysznic zachowuje szczelność, ograniczając wyciek wody.

Zabudowa szklana na pełną szerokość łazienki tworzy przestronne wrażenie i nadaje wnętrzu lekkości. Drzwi uchylne umożliwiają łatwe wejście i wyjście, zapewniając przy tym komfort i swobodę ruchu.

Kabina prysznicowa na wymiar z czarnymi okuciami to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć wyjątkową atmosferę w swojej łazience. Wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 8mm, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki zastosowaniu przezroczystego szkła kabina będzie pasować do każdej aranżacji wnętrza. Na terenie Warszawy istnieje możliwość zamówienia profesjonalnego montażu kabiny prysznicowej. Kabina dostępna jest na zamówienia i na indywidualny wymiar, co pozwoli na dopasowanie kabiny do Twojego pomieszczenia i spełni Twoje wymagania. Czarne okucia, które zdobią kabinę, nadają jej elegancki i nowoczesny wygląd, a także dodają charakteru łazience. Inwestycja w taką kabinę prysznicową zapewni stylową aranżację przez wiele lat.

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
HARTOWANE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.