Loftowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi GDEL.
  • Loftowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi GDEL.

KABINA CZARNA PRYSZNICOWA Z DRZWIAMI PRZESUWNYMI

Loftowy prysznic przesuwny - nowoczesność i styl w Twojej łazience!

Czarna kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną wprowadzić nowoczesny akcent do swojej łazienki. Wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm z okuciami do kabin prysznicowych gwarantującymi solidne połączenia. Kabina prysznicowa w kolorze czarnym wyróżnia się dekoracyjnymi szprosami loftowymi, które dodają wnętrzu nowoczesnego charakteru.

System przesuwny drzwi sprawia, że korzystanie z kabiny prysznicowej jest niezwykle wygodne i oszczędza przestrzeń w łazience. Drzwi przesuwne umożliwiają swobodne wejście i wyjście, bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni na zewnątrz kabiny.

Kabina prysznicowa przesuwna w kolorze czarnym z drzwiami przesuwnymi to eleganckie rozwiązanie dla Twojej łazienki. Kabina wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a drzwi przesuwne pozwalają na oszczędność miejsca. Czarny kolor kabiny nadaje jej nowoczesnego i designerskiego wyglądu, który wpasuje się w każdą łazienkę. Wybierz jakość i styl z kabiną prysznicową przesuwną czarną!

Podaj wymiary kabiny prysznicowej (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.