Prysznic na wymiar czarny
  • Prysznic na wymiar czarny

NAROŻNA KABINA PRYSZNICOWA Z DEKORACYJNYM NAŚWIETLEM

Luksusowy relaks i funkcjonalność w Twojej łazience dzięki kabinie prysznicowej na zamówienie!

Narożna kabina prysznicowa wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania na najwyższym poziomie.

Dedykowane okucia do kabin prysznicowych gwarantują solidne i trwałe połączenia, co sprawia, że kabina jest stabilna i solidna. Możesz mieć pewność, że produkt będzie Ci służył przez wiele lat, zachowując swój oryginalny wygląd.

Dodatkowo, nasza kabina prysznicowa posiada dekoracyjne naświetle, które nadaje łazience wyjątkowego charakteru. Dzięki temu efektownemu elementowi, Twoja kabina staje się nie tylko praktycznym miejscem do kąpieli, ale również pięknym akcentem dekoracyjnym, który podkreśla styl Twojej łazienki.

Nowoczesna narożna kabina prysznicowa na wymiar z dekoracyjnym naświetlem GDEL to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnego i estetycznego elementu wyposażenia łazienki. Kabina wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a jej ozdobne naświetlenie nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat.

Kabina posiada drzwi na zawiasach, a szkło zamontowane zostało w czarnym profilu. Dekoracyjne naświetle zawiera elementy z giętego metalu.

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
HARTOWANE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.