Prysznic z drzwiami na zamówienie
  • Prysznic z drzwiami na zamówienie

KABINA PRYSZNICOWA CZARNA NA WYMIAR

Kabina prysznicowa czarna na wymiar - styl, jakość i indywidualne dopasowanie do twojej łazienki!

Kabina prysznicowa na wymiar to połączenie nowoczesnego designu i perfekcyjnej funkcjonalności. Okucia do kabin prysznicowych zapewniają solidne połączenia, dzięki czemu kabina jest stabilna i wytrzymała. Nasze drzwi na zawiasach umożliwiają jednostronne otwieranie, co pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience.

Kabina prysznicowa wyposażona jest w czarne uszczelki, ograniczające rozchlapywanie wody co doda elegancji i nowoczesności, tworząc przyjemną atmosferę relaksu podczas kąpieli. Dodaj wyjątkowy akcent do swojej łazienki i ciesz się doskonałością każdej kąpieli.

Kabina prysznicowa z przezroczystego szkła hartowanego z okuciami w czarnym wykończeniu idealne uzupełnienie loftowej łazienki.

Kabina prysznicowa GDEL w kolorze czarnym to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego stylu i minimalistycznego designu. Wykonana z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 8 mm z okuciami w czarnym wykończeniu, kabina prezentuje się nie tylko stylowo, ale także jest bardzo trwała. Kabina prysznicowa może być wykonana na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasuje się do Twojej łazienki. Posiada drzwi uchylne, które ułatwiają korzystanie z kabiny. Kabina może być wykonana do natrysków z brodzikiem posadzkowym jak i tradycyjnym, co daje jeszcze większą swobodę w dopasowaniu do Twoich potrzeb.

Podaj wymiary prysznica (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.