Loftowe drzwi industrialne z ościeżnicami w stylu vintage
  • Loftowe drzwi industrialne z ościeżnicami w stylu vintage

DRZWI LOFTOWE Z PRZEZIERNYM SZKŁEM

Drzwi loftowe z przezziernym szkłem - ożyw swoje wnętrze

Jeśli pragniesz nadać wnętrzu nowoczesnego charakteru, drzwi loftowe z przezroczystym szkłem są doskonałym rozwiązaniem. W naszej pracowni znajdziesz szeroki wybór drzwi, które łączą w sobie elegancję, minimalistyczny design oraz funkcjonalność. Dzięki transparentnemu szkłu, światło przenika swobodnie, tworząc przyjemną atmosferę i optyczne powiększenie przestrzeni. W połączeniu z precyzyjnym wykonaniem, gwarantują długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstych napraw czy wymiany.

Możesz wybrać drzwi z jednym lub dwoma skrzydłami, w zależności od preferencji i rozmiaru pomieszczenia. Dostępne są różne wzory i kolory, dzięki czemu możesz dopasować je do stylu swojego wnętrza, nadając mu oryginalnego charakteru.

Drzwi loftowe z przeziernym szkłem to doskonały wybór dla osób ceniących minimalistyczny design oraz naturalne światło w pomieszczeniu. Przezroczyste szkło laminowane zwiększa bezpieczeństwo użytkowania drzwi, a jednocześnie pozwala na swobodne przepływanie światła między pomieszczeniami. Konstrukcja drzwi jest solidna i trwała, dzięki czemu użytkowanie ich jest bezpieczne i wygodne. Drzwi loftowe z przeziernym szkłem to idealne rozwiązanie do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, gdzie naturalne światło odgrywa istotną rolę.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.