Prysznic na wymiar z drzwiami na zawiasach
  • Prysznic na wymiar z drzwiami na zawiasach
  • Prysznic narożny loft

KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA NA WYMIAR

Kabina prysznicowa narożna - twoja idealna przestrzeń relaksu w łazience!

Kabina prysznicowa na wymiar pozwoli Ci stworzyć idealną przestrzeń do odprężających kąpieli. Wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, zapewnia użytkowanie  na najwyższym poziomie.

Czarne okucia i uszczelki nadają naszej kabinie prysznicowej wyjątkowego charakteru. Dodają one elegancji i stylu, wprowadzając nowoczesny akcent do Twojej łazienki. Czarny kolor doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, dodając im wyrafinowanego wyglądu.

Kabina prysznicowa na wymiar daje Ci możliwość idealnego dopasowania do dostępnej przestrzeni w Twojej łazience. Bez względu na jej rozmiar i kształt, możemy zaprojektować i dostarczyć Tobie kabinę, która idealnie pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli szukasz kabiny prysznicowej na wymiar, ta narożna kabina prysznicowa będzie idealnym wyborem. Wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego i wyposażona w czarne loftowe okucia, które dodają elegancji i stylu twojej łazience. Kabina ma stałą ściankę w czarnym profilu dokoła szkła, a w zestawie znajdują się uchwyt i stabilizator. Dodatkowo, uszczelki w czarnym kolorze zapewniają szczelne i bezpieczne korzystanie z kabiny prysznicowej.

Podaj wymiary kabiny prysznicowej (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Opis

SZKŁO
HARTOWANE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.