Kabina prysznicowa z drzwiami harmonijkowymi
  • Kabina prysznicowa z drzwiami harmonijkowymi
  • Prysznic z drzwiami łamanymi na zawiasach

KABINA PRYSZNICOWA CZARNA Z DRZWIAMI ŁAMANYMI

Kabina prysznicowa do małej łazienki - stylowa i funkcjonalna aranżacja przestrzeni

Kabina prysznicowa czarna z drzwiami łamanymi to połączenie stylu i praktyczności. Drzwi łamane to doskonałe rozwiązanie dla małych łazienek, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Składane skrzydło drzwiowe umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, co sprawia, że kabina idealnie sprawdza się w mniejszych wnętrzach.

Czarna kolorystyka kabiny nadaje jej elegancki wygląd i wprowadza nowoczesny akcent do Twojej łazienki. Kabina prysznicowa z drzwiami składanymi to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również estetyczny element aranżacji. Przekształć swoją małą przestrzeń w komfortowy i elegancki kącik prysznicowy dzięki naszemu produktowi!

Ta kabina prysznicowa z drzwiami łamanymi to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących stylowego i praktycznego wyposażenia łazienki. Wykonana z przezroczystego szkła hartowanego, z czarnymi okuciami, kabina prysznicowa prezentuje się nowocześnie i elegancko. Drzwi łamane ułatwiają korzystanie z kabiny, gdy przestrzeń w łazience jest ograniczona. Kabina może być zamówiona na wymiar, co zapewnia idealne dopasowanie do Twoich potrzeb.

Podaj wymiary kabiny prysznicowej (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.