Kabina prysznicowa z czarnymi szprosami
  • Kabina prysznicowa z czarnymi szprosami
  • Kabina prysznicowa narożna loft

KABINA PRYSZNICOWA NA ZAWIASACH NAROŻNA ELEGANCKA

Kabina prysznicowa narożna - stwórz swoją własną oazę relaksu w łazience!

Narożna kabina prysznicowa z drzwiami na zawiasach to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Nasza kabina prysznicowa wyróżnia się eleganckim geometrycznym wzorem szprosów, który dodaje łazience unikalnego charakteru. Ten stylowy element tworzy wyjątkową atmosferę, harmonijnie współgra z nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi.

Narożna konstrukcja kabiny prysznicowej sprawia, że optymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń w łazience. Możesz swobodnie zamontować ją w jednym z narożników, oszczędzając miejsce i tworząc funkcjonalne rozwiązanie dla całej rodziny.

Dodaj styl i harmonię do swojej łazienki, tworząc miejsce, w którym poczujesz się komfortowo i zrelaksowany.

Kabina prysznicowa na zawiasach narożna w eleganckim stylu. Została wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego grubości 8mm i wyposażona w czarne okucia oraz dekoracyjne szprosy. Dzięki temu prezentuje się nowocześnie i stylowo, idealnie wpisując się w aranżację nowoczesnej łazienki. Kabina prysznicowa jest na indywidualne zamówienie, co pozwala na dopasowanie jej do wymiarów Twojej łazienki. Kabina prysznicowa narożna to doskonały wybór dla każdego, kto szuka funkcjonalnego i stylowego rozwiązania dla swojej łazienki.

Podaj wymiary kabiny prysznicowej (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.