Szklane drzwi loftowe do wiatrołapu na wymiar
  • Szklane drzwi loftowe do wiatrołapu na wymiar
  • Drzwi loftowe szklane z doświetlem bocznym i naświetlem górnym

DRZWI NA ZAWIASACH ZE ŚCIANKĄ BOCZNĄ

Drzwi na zawiasach ze ścianką boczną - doskonałe rozwiązanie do Twojego domu!

Jeśli szukasz solidnych i funkcjonalnych drzwi loftowych, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza, to drzwi na zawiasach ze ścianką boczną są odpowiednim wyborem. Dostępne w naszej pracowni drzwi są wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo.

Drzwi na zawiasach zapewniają łatwe otwieranie i zamykanie, co czyni je wygodnymi w codziennym użytkowaniu. Ich solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie sprawiają, że są one odporne na uszkodzenia i zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Ścianka boczna, która jest integralną częścią tych drzwi, dodaje im nie tylko estetycznego wyglądu, ale również pozwala na zagospodarowanie pełnej szerokości przejścia.

Eleganckie i nowoczesne podwójne drzwi loftowe z naświetlem górnym zamontowane w wiatrołapie domu jednorodzinnego pod Warszawą. Drzwi na zawiasach ze ścianką boczną to rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie elegancję i nowoczesność. Konstrukcja drzwi wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Drzwi wyposażone są w szkło bezpieczne, co gwarantuje ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dodatkowo, ścianka boczna umożliwia dopasowanie drzwi do wymiarów wnęki, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.