Drzwi szklane podwójne uchylne z geometrycznym wzorem
  • Drzwi szklane podwójne uchylne z geometrycznym wzorem

DRZWI INDUSTRIALNE SZKLANE DO SALONU

Drzwi szklane industrialne do salonu - połączenie stylu i nowoczesności

Wybierz drzwi industrialne do salonu, aby nadać swojej przestrzeni wyjątkowy charakter i stworzyć nowoczesne wnętrze. Nasze drzwi są doskonałym połączeniem stylu z elegancją i nowoczesnością jaką daje zastosowanie szkła, tworząc unikalną atmosferę w Twoim salonie.

Drzwi szklane industrialne to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również element dekoracyjny, który przyciąga wzrok i dodaje salonowi wyjątkowego uroku. Ich minimalistyczny design, wykorzystujący stalowe profile i przeszklone wypełnienie, idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Szkło optycznie powiększa przestrzeń salonu, jednocześnie pozwalając na przenikanie naturalnego światła i stworzenie przyjemnej atmosfery.

Drzwi podwójne loftowe z bocznymi ściankami stałymi i symetrycznymi podziałami szkła w metalowych ramach.

Drzwi szklane loftowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl industrialny. Nasze szklane drzwi do salonu wyróżniają się symetrycznymi podziałami szkła zamkniętymi w metalowych ramach, które dodają im charakteru. Drzwi otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia, w zależności od preferencji. Możliwość zamontowania w nich dodatkowo oszklenia stałego po bokach. Skorzystaj z naszej oferty i wyróżnij swój salon!

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.