Wybór materiałów i spawanie

Wykonanie drzwi loftowych zaczyna się od koncepcji. Rysunek, który wykonywany jest po pomiarze, przedstawiamy Klientowi do akceptacji. Następnie dokładny rozrys trafia na produkcję. Drzwi loftowe GDEL są wykonywane w konstrukcji ze stali. Do produkcji wykorzystywane są profile zamknięte, kątowniki i płaskowniki. Po wybraniu materiałów i przygotowaniu odpowiedniej długości elementów następuje proces łączenia poprzez spawanie. Spawy są starannie wykańczane. Ościeżnice oraz zawiasy również są spawane.

Spawanie konstrukcji metalowych
Przygotowanie powierzchni metalowej pod malowanie
Stalowa konstrukcja drzwi loftowych wykończona czarną farbą

Malowanie konstrukcji stalowej

Każdy z elementów jest pokrywany kolorem wybranym przez Klienta z palety RAL. Kluczowa jest estetyka i precyzja w aplikacji powłoki malarskiej, aby była równomiernie rozprowadzona i trwała.

Szklenie drzwi loftowych

Na etapie szklenia, dokładane są szyby do stalowej ramy drzwi. Warto zwrócić uwagę na precyzyjne zachowanie kątów prostych i jednakowej długości przekątnych elementów, aby zapewnić estetyczny i trwały efekt.

Podsumowując, drzwi loftowe GDEL to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które charakteryzuje prosta, industrialna estetyka. Mogą być wykonane w różnych kolorach wykończenia powierzchni metalowych oraz z wykorzystaniem różnych rodzajów szkła jako wypełnienia. Dzięki temu idealnie pasują do wnętrz o różnej stylistyce.

Ramki - szprosy konstrukcyjne w drzwiach loftowych
Szklenie drzwi loftowych