drzwi loftowe z boczną ścianką GDEL 1
  • drzwi loftowe z boczną ścianką GDEL 1
  • szklane drzwi loftowe GDEL
  • drzwi loftowe z boczną ścianką GDEL 1

DRZWI LOFTOWE UCHYLNE Z BOCZNĄ ŚCIANKĄ

Ekskluzywne drzwi loftowe z przezroczystym szkłem w stalowej konstrukcji

Drzwi metalowe na wymiar z konstrukcją stalową wypełnioną szkłem stanowią połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesnego designu.

Drzwi z boczną ścianką świetnie sprawdzą się jako elegancki podział przestrzeni w Twoim domu, tworząc oddzielne strefy i jednocześnie zachowując poczucie przestrzeni i światła.

Przezroczyste szkło, które wypełnia drzwi loftowe, optycznie powiększa pomieszczenie i wpuszcza naturalne światło, tworząc jasną i przyjemną atmosferę. Stalowa konstrukcja drzwi nadaje im solidności i trwałości, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstych napraw czy wymiany. Ich nowoczesny wygląd to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących unikalnych elementów do swojego wnętrza.

Unikalne i nowoczesne drzwi metalowe stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną uzupełnić wnętrze o efektowny element. Nasze drzwi loftowe są wykonane z wytrzymałej stalowej konstrukcji, zapewniając solidność i trwałość. Boczna ścianka sprawia, że zabudowany jest cały otwór drzwiowy, ale skrzydło jest lżejsze. Przezroczyste szkło natomiast wpuszcza naturalne światło do przestrzeni, optycznie ją powiększając i tworząc efektowne przejście między pomieszczeniami. Dzięki swojemu uchylnemu mechanizmowi, drzwi loftowe zapewniają wygodę i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Nasze drzwi loftowe uchylne z boczną ścianką i przezroczystym szkłem są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach wykończenia, aby idealnie dopasować się do Twojej przestrzeni i stylu wnętrza. Dodaj element industrialnego uroku i nowoczesności do swojego domu dzięki naszym wysokiej jakości drzwiom loftowym na zamówienie.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.