Schody metalowe spiralne
  • Schody metalowe spiralne
  • Schody metalowe ze stopniami z blachy
  • Schody metalowe z barierką z giętego metalu

SCHODY LOFTOWE SPIRALNE NA ANTRESOLĘ

Schody loftowe spiralne na antresolę - nowoczesność spotyka funkcjonalność

Schody spiralne na antresolę są idealnym rozwiązaniem, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Schody metalowe są nie tylko praktycznym sposobem dostępu do antresoli, ale również stanowią efektowny element dekoracyjny. Ich unikalna spiralna konstrukcja dodaje wnętrzu charakteru i tworzy dynamiczny punkt centralny.

W naszej ofercie znajdziesz schody loftowe spiralne wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo. Stalowe balustrady zapewniają nie tylko ochronę, ale także dodatkowy element estetyczny. Schody loftowe są idealne dla pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni, ponieważ zajmują minimalną powierzchnię, jednocześnie umożliwiając swobodne poruszanie się po antresoli.

Schody na antresolę to funkcjonalny i nowoczesny element wystroju wnętrza. Konstrukcja wykonana jest z trwałej stali malowanej na klasyczny czarny matowy kolor, a stopnie z metalowej blachy perforowanej nadają schodom lekkości przepuszczając światło. Schody spiralne to idealne rozwiązanie do małych przestrzeni, gdzie każdy metr kwadratowy ma znaczenie. Dzięki swojemu designowi, schody loftowe spiralne stanowią również oryginalne uzupełnienie dwupoziomowego mieszkania.

Wyceń swój projekt, podaj wymiary (szerokość i ilość stopni), materiał (stalowe, stal i drewno), kolor konstrukcji oraz określ rodzaj balustrad (metalowe, szklane).

Załącz projekt oraz wizualizację lub zdjęcie inspiracji.

Podaj miasto montażu.

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.