Szklana balustrada na wymiar z montażem
  • Szklana balustrada na wymiar z montażem
  • Szklana balustrada w profilu
  • Szklana balustrada szkło bezpieczne hartowane

BALUSTRADA SZKLANA NA ANTRESOLI

Balustrada szklana na antresoli - nowoczesne zastosowanie szkła w Twoim domu

Stwórz unikalną przestrzeń w swoim domu dzięki balustradzie szklanej na antresoli. To nowoczesne rozwiązanie, które doskonale wykorzystuje potencjał szkła, nadając Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Balustrada wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego i laminowanego to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Profil podłogowy balustrady, pomalowany na czarno, dodaje elegancji i nowoczesności całej konstrukcji. To doskonałe wykończenie przestrzeni antresoli w domu jednorodzinnym, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego gościa.

To idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć nowoczesną i bezpieczną przestrzeń w Twoim domu. Balustrada szklana na antresoli - nowoczesne zastosowanie szkła w Twoim domu.

Balustrada szklana na antresoli to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli w bezpieczny sposób oddzielić przestrzeń antresoli od pozostałej części pomieszczenia. Balustrada wykonana jest z hartowanego szkła laminowanego zamontowanego w czarnym profilu balustradowym, który dodaje całości stylowego wyglądu. Montaż balustrady jest łatwy i szybki, a jej minimalistyczna forma idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz.

Wyceń swój projekt, podaj wymiary balustrady (długość barierki), kolor profili lub rotul, oraz materiał (szkło, metal).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.