Szklana balustrada w czarnym profilu
  • Szklana balustrada w czarnym profilu
  • Balustrada szklana na wymiar Warszawa
  • Balustrada szklana na piętrze
  • Profil czarny do balustrady szklanej

BALUSTRADA SZKLANA WEWNĘTRZNA W PROFILU

Balustrada szklana wewnętrzna w profilu - nowoczesność i elegancja dla Twoich schodów!

Balustrada szklana wewnętrzna realizowana na indywidualne zamówienie, zapewniając doskonałe dopasowanie do Twoich schodów.

Głównym elementem tej balustrady jest szkło bezpieczne 88.4 VSG ESG, które zapewnia wyjątkową wytrzymałość i bezpieczeństwo. Montowane w profilu podłogowym, szklane panele tworzą efektowną barierę, jednocześnie zachowując przejrzystość i przestrzeń. Dzięki temu, Twoje schody nabiorą nowego wymiaru, a wnętrze zyska na otwartości i lekkości. Dodaj schodom wewnętrznym nowoczesnej elegancji dzięki balustradzie szklanej w profilu!

Balustrada szklana w profilu podłogowym to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego stylu. Montowana bezpośrednio w podłodze, pozwala zachować przestrzeń i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania schodów czy antresoli. Balustrada wykonana została z hartowanego szkła bezpiecznego, zamocowanego w eleganckim profilu aluminiowym. Dzięki temu konstrukcja prezentuje się bardzo lekko i elegancko. Balustrada szklana wewnętrzna sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu wyjątkowego charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą balustrad szklanych wewnętrznych.

Wyceń swój projekt, podaj wymiary balustrady (długość barierki), kolor profili lub rotul, oraz materiał (szkło, metal).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.