Uchylne drzwi loftowe na zawisach z ościeżnicami szklane
  • Uchylne drzwi loftowe na zawisach z ościeżnicami szklane

DRZWI POJEDYNCZE LOFTOWE NA PODDASZU

Drzwi pojedyncze loftowe to idealny wybór, aby stworzyć wyjątkową aranżację przestrzeni na poddaszu użytkowym. 

Drzwi metalowo szklane wykonane z wysokiej jakości stali nie tylko dodają elegancji, ale także zapewniają trwałość i bezpieczeństwo. Charakterystycznym elementem naszych drzwi loftowych jest przeszklone wypełnienie, które wprowadza do wnętrza naturalne światło i daje wrażenie większej przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń na poddaszu, które często potrzebują dodatkowego oświetlenia. 

Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesne minimalistyczne wnętrza czy klasyczne wykończenia, z pewnością znajdziesz odpowiedni model drzwi dla swojego poddasza.

Nasze drzwi pojedyncze loftowe na poddasze to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie stylowe i niebanalne wnętrza. Dzięki naszym drzwiom loftowym w prosty sposób wydzielisz przestrzeń na poddaszu, a jednocześnie wprowadzisz do niej charakterystyczny klimat surowych i industrialnych wnętrz. Oferujemy drzwi loftowe na wymiar, które dostosujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasze drzwi loftowe pojedyncze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.