Podwójne drzwi loftowe z łukiem - główne zdjęcie produktu.
  • Podwójne drzwi loftowe z łukiem - główne zdjęcie produktu.

PODWÓJNE DRZWI LOFTOWE Z ŁUKIEM

Podwójne drzwi loftowe z łukiem - elegancja i funkcjonalność

Oferujemy podwójne drzwi loftowe z łukiem, łączące nowoczesny design i klasyczny urok łuku. Minimalistyczna forma drzwi pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Łuk nadaje im wyjątkowy charakter.

Praktyczność to kluczowa cecha tych drzwi. Umożliwiają one łatwy dostęp do przestrzeni, a podwójna konstrukcja jest idealna do szerokich przejść. Dodatkowo, solidność i trwałość materiałów gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Te drzwi nie tylko spełniają swoją rolę, ale także stanowią elegancki element dekoracyjny. Dodają charakteru i stylu wnętrzu, nadając mu niepowtarzalny wygląd.

Drzwi ze szprosami w kształcie łuku to doskonały wybór dla nowoczesnych wnętrz, w których zależy nam na eleganckim wyglądzie oraz wpuszczaniu naturalnego światła do pomieszczenia. Ich konstrukcja łączy w sobie funkcjonalność i estetykę - solidne, metalowe obramowanie współgra z przeszkloną powierzchnią, tworząc ciekawy kontrast. Dzięki szprosom w kształcie łuku drzwi nabierają lekkości, a jednocześnie dodają pomieszczeniu charakteru. Drzwi te doskonale sprawdzą się w roli wejścia do salonu, jadalni czy pokoju dziennego. Ich prostota pozwoli na wprowadzenie ich do różnych aranżacji i stylów, od minimalistycznych po bardziej eleganckie i klasyczne. Pojedyncza konstrukcja drzwi ułatwia ich montaż oraz codzienną eksploatację. Drzwi metalowo-szklane z naświetlem ze szprosem w kształcie łuku to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również designerski element dekoracyjny, który nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite drzwi (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT
ZAMYKANIE
UCHWYT STAŁY + MAGNES
SZPROSY
2,5 CM
ZAWIASY
SPAWANE
OTWIERANIE
JEDNOSTRONNE

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.