Okno loftowe do aneksu kuchennego
  • Okno loftowe do aneksu kuchennego

OKNO LOFT DO KUCHNI

Okno loftowe wewnętrzne do kuchni

Okno loftowe do kuchni to doskonały sposób na oddzielenie przestrzeni kuchennej od przedpokoju, dodając zarazem dekoracyjny efekt i nowoczesny styl. Wykonane z malowanej na czarno stali i bezpiecznego, transparentnego szkła, to okno loftowe nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również stanowi designerskie wykończenie wnętrza.

Stal malowana na czarno tworzy solidną ramę, która nadaje oknu charakteru loftowego i surowego wyglądu. Szkło bezpieczne transparentne, które wypełnia to okno, tworzy przejrzystą barierę, umożliwiającą swobodny przepływ światła między pomieszczeniami. Dzięki niemu, kuchnia jest oświetlona naturalnym światłem, a jednocześnie zapewniona jest prywatność i optyczne oddzielenie od pozostałej części domu.

Stała przegroda w stylu loftowym oddzielająca hol od kuchni. Okno loftowe to funkcjonalna i jednocześnie wyjątkowo atrakcyjna zabudowa do wnętrz urządzonych w każdym stylu. To idealna przegroda, która wyróżni Twoje wnętrze i nada mu wyjątkowego charakteru w stylu industrialnym. Konstrukcja z metalowej ramy i szkła bezpiecznego pozwala na wprowadzenie więcej światła i przestrzeni do kuchni. Okno loftowe to wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wyjątkowy design w jednym.

Wyceń swój projekt, 

podaj wymiary całkowite okna (wysokość i szerokość), 

kolor metalowej konstrukcji, oraz 

rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe).

Opis

WYMIARY
INDYWIDUALNE
MATERIAŁ
METAL
SZKŁO
PRZEZROCZYSTE BEZPIECZNE
KOLOR RAMY
CZARNY MAT

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.