Parawan na wannę w czarnym profilu
  • Parawan na wannę w czarnym profilu

PARAWAN STAŁY NA WANNĘ JAKO PRYSZNIC

Parawan na wannę- wygoda i funkcjonalność w twojej łazience!

Parawan nawannowy stały to doskonałe rozwiązanie, które zmienia Twoją wannę w wygodną strefę prysznicową. Montowany na wannie, parawan posiada czarny profil aluminiowy dookoła szkła, co nadaje mu elegancki wygląd i doskonale komponuje się z innymi elementami Twojej łazienki. Ten solidny profil gwarantuje stabilność i wytrzymałość, zapewniając długotrwałe użytkowanie.

Dzięki naszemu parawanowi stałemu, możesz przekształcić swoją wannę w komfortową strefę prysznicową. Teraz możesz korzystać z prysznica z łatwością, unikając rozpryskiwania wody poza wannę i utrzymując łazienkę suchą i schludną. Parawan tworzy przyjemne i komfortowe miejsce do codziennych rytuałów kąpielowych.

Parawan nawannowy jako prysznic to stylowe i praktyczne rozwiązanie dla Twojej łazienki. Wykonany ze szkła hartowanego i osadzonego w czarnym profilu, ten parawan zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu, że jest stały, stanowi idealną barierę dla wody i minimalizuje rozpryski, chroniąc podłogę przed zalaniem. Parawan jest również łatwy w utrzymaniu czystości i pasuje do różnych stylów łazienek. Wybierz ten parawan stały na wannę jako prysznic, aby stworzyć elegancką i praktyczną przestrzeń.

Podaj wymiary parawanu (szerokość i wysokość), 

kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.