Ścianka prysznicowa z wieszakiem na ręcznik
  • Ścianka prysznicowa z wieszakiem na ręcznik

ŚCIANKA PRYSZNICOWA INDUSTRIALNA Z WIESZAKIEM

Ścianka prysznicowa industrialna z wieszakiem - połączenie stylu industrialnego i funkcjonalności w twojej łazience!

Ścianka prysznicowa loftowa wykonana z  hartowanego szkła o grubości 8 mm. Czarne okucia i uszczelki nadają jej industrialny wygląd, wprowadzając nowoczesny akcent do Twojej łazienki.

Ścianka walk in jest wyposażona w wygodny reling, który umożliwia powieszenie ręcznika podczas kąpieli. Dzięki temu masz go zawsze pod ręką, co sprawia, że korzystanie z prysznica jest jeszcze bardziej komfortowe i wygodne.

Dostosowujemy ściankę prysznicową do wymiarów wnętrza Twojej łazienki, dzięki czemu możemy zapewnić idealne dopasowanie. Niezależnie od rozmiaru i kształtu wnęki, nasz produkt zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni i funkcjonalność.

Ścianka prysznicowa czarna to idealna propozycja dla miłośników stylu loftowego. Ścianka wykonana jest z hartowanego szkła, które gwarantuje nie tylko trwałość, ale również łatwość w utrzymaniu czystości. Industrialny charakter nadają metalowe elementy w kolorze czarnym. Dodatkowo, na ściance znajduje się wieszak, który pozwoli na wygodne przechowywanie ręcznika lub ubrań w trakcie kąpieli. Ścianka prysznicowa ta wyróżnia się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale również solidnym wykonaniem.

Podaj wymiary ścianki prysznicowej (szerokość i wysokość), kolor okuć (czarny, chrom, złoty).

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.