UCHWYT KULKA 3,5 CM CZERWONY

gv1

Nowy produkt

GAŁKA DO MEBLI

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,07 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 3 do 6 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Opis

Głębokość3,0cm
Średnica4,5cm
Materiałceramika
DługośćDługość gwintu: 3,0cm Średnica gwintu: 4mm
Kolor czarny
Dostępność24h

Więcej informacji

Uchwyt 3,5 cm okrągły w kolorze czerwonym jest kolejnym produktem, który chcemy zaprezentować. Dzięki błyszczącemu szkliwu jakie uwielbiamy w naszej pracowni, uchwyt wygląda świetnie. Choć polecamy go w szczególności do zamontowania w szafce nocnej. Głównie ze względu na fakt, że szafki nocne w większości domów są białe. Tak więc z czerwonym uchwytem stworzy piękną korelację kolorów. Pierwsze zdjęcie odzwierciedla produkt. Kolejne zdjęcia to przykłady jak dany kształt uchwytów prezentuje się na meblu.
Ponieważ Viola jest Panią perfekcyjną, a w każdej pracowni ceramicznej zdażają się tzw. niewypały, dokonywana jest selekcja na produkty idealne i te z drobnymi niedoskonałościami. Drobne nieoskonałości polegają np.na zbyt cienkim poszkliwieniu lub innych mankamentach które odbiegają od standardów. Nauczona jednak reakcją przyjaciół jak i klientów którzy tych wad często nie zauważają postanowiła dać szansę by znalazły nowy dom. I oto masz szansę za część wartości wejść w posiadanie tego uchwytu :) Dziękuję
Do uchwytu dołączona jest instrukcja montażu i śruba M4 do samodzielnego skrócenie. Rozwiązanie montażu zostało tak przemyślane by było możliwie uniwersalne i kompatybilne z różną grubości frontów mebli, a zarazem funkcjonalne i estetyczne by nie wpływało negatywnie na użytkowanie. Zero podkładek, nakrętek i innych nieestetycznych elementów, mogących uszkodzić Twoje „skarby”.
Jeśli poszukujesz większej ilości uchwytów lub innego koloru nic prostszego - napisz do nas