UCHWYT PROSTOPADŁOŚCIAN TURKUS CRACKLE

gv1

Nowy produkt

GAŁKA DO MEBLI

 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

19,51 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Opis

Głębokość3,0cm
Średnica4,5cm
Materiałceramika
DługośćDługość gwintu: 3,0cm Średnica gwintu: 4mm
Kolor czarny
Dostępność24h

Więcej informacji

Uchwyt ceramiczny doda uroku każdemu meblowi. Wykonany całkowicie ręcznie z najwyższej jakości gliny ceramicznej. Pokryty błyszczącym szkliwem. Wkręt meblowy do samodzielnego skrócenia - w łatwy sposób dopasujesz go do grubości frontu Twojego mebla - instrukcja w załączeniu.

Do uchwytu dołączona jest instrukcja montażu i śruba M4 do samodzielnego skrócenie. Rozwiązanie montażu zostało tak przemyślane by było możliwie uniwersalne i kompatybilne z różną grubości frontów mebli, a zarazem funkcjonalne i estetyczne by nie wpływało negatywnie na użytkowanie. Zero podkładek, nakrętek i innych nieestetycznych elementów, mogących uszkodzić Twoje „skarby”.

Ponieważ Viola jest Panią perfekcyjną, a w każdej pracowni ceramicznej zdażają się tzw. niewypały, dokonywana jest selekcja na produkty idealne i te z drobnymi niedoskonałościami. Drobne nieoskonałości polegają np.na zbyt cienkim poszkliwieniu lub innych mankamentach które odbiegają od standardów. Nauczona jednak reakcją przyjaciół jak i klientów którzy tych wad często nie zauważają postanowiła dać szansę by znalazły nowy dom. I oto masz szansę za część wartości wejść w posiadanie tego uchwytu :) Dziękuję :) 


Jeśli poszukujesz większej ilości uchwytów lub innego koloru nic prostszego - napisz do nas.