Funkcjonalność i estetyka drzwi przesuwnych

Płynne otwieranie i zamykanie drzwi przesuwnych dla większego komfortu użytkownia

Prowadnice industrialne i maskownice do wyboru

Szklane drzwi przesuwne, zapewniają wyjątkową funkcjonalność i stanowią estetyczne wprowadzenie do nowoczesnych wnętrz. Drzwi z pracowni GDEL charakteryzuje płynny przesuw skrzydeł, dzięki czemu otwieranie i zamykanie ich jest komfortowe. W ofercie posiadamy prowadnice industrialne z widocznymi kołami ozdobnymi rolek łożyskowych i metalową szyną, a także prowadnice z maskownicą z możliwością zamontowania do ściany lub sufitu.

Stalowa konstrukcja drzwi przesuwnych

Szkło bezpieczne dla dodatkowej ochrony

Konstrukcja szklanych drzwi loftowych jest wykonana ze stali. Rama drzwi może być wypełniona kilkoma rodzajami szkła między innymi bezpiecznym przezroczystym lub z folią matową wewnątrz. Zastosowanie szkła bezpiecznego ogranicza możliwość rozpadu szkła w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Dzięki podziałowi ramy szprosami konstrukcyjnymi w drzwiach zachowany jest lofotwy design. Szklane drzwi przesuwne to rozwiązanie, które pozwala na wprowadzenie do wnętrza dodatkowej ilości światła dziennego i optyczne powiększenie wnętrza.

Dopasowanie drzwi loftowych przesuwnych do indywidualnych preferencji

Podział ramy szprosami zachowujący loftowy design

Drzwi przesuwne powinny być szersze niż wymiar otworu, dzięki temu będą umożliwiały pełne jego zakrycie. Dodatkowo, aby umożliwić płynne otwieranie skrzydło powinno być zamontowane w niewielkiej odległości powyżej podłogi. Zaletą drzwi przesuwnych jest fakt, że po wyłożeniu na ścianę nie ograniczają aranżacji przestrzeni wokół drzwi. Jednak pomiędzy ścianą, a skrzydłem występuje przerwa wynikająca z szerokości prowadnicy i niezbędnej przestrzeni umożliwiającej swobodną pracę skrzydeł. Odległość od ściany uzależniona jest również od grubości listew przypodłogowych zamontowanych w mieszkaniu.

Drzwi szklane przesuwne nowoczesny design

Jakość wykonania zapewniająca długotrwałe użytkowanie

Podsumowując, drzwi szklane przesuwne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i nowoczesny design. Ich elegancki wygląd oraz wysoka jakość wykonania zapewnią wiele lat satysfakcjonującego użytkowania.

Drzwi przesuwne loftowe z naświetlem
Drzwi przesuwne podwójne do garderoby
Zabudowa loftowa z drzwiami przesuwnymi składanymi GDEL