Lustro - kluczowy element łazienki

Różnorodność modeli i rodzajów luster

Łazienka jest miejscem relaksu, w którym często można odpocząć po męczącym dniu, z tego względu istotne jest, aby była wyposażona zgodnie z najnowszymi trendami i w produkty wysokiej jakości. Wśród dodatków jednym z najważniejszym elementów jest lustro. Obecnie dostępnych jest wiele modeli i rodzajów luster, jak również kolorów szkła. Najczęściej wybieranym lustrem, które ma służyć do codziennej toalety jest lustro srebrne, które może zostać wykonane z wykorzystaniem zwykłego szkła float lub szkła odbarwionego na przykład optiwhite. Dodatkowo lustro może mieć krawędzie szlifowane lub fazowane. Lustro dobrze jest dopasować do charakteru i stylu wnętrza łazienki. W tym wpisie omówimy najnowsze kierunki w aranżacji łazienek, a także nasze istotne informacje przydatne w wyborze lustra do łazienki.

Dopasowanie lustra do stylu i preferencji

Lustro w industrialnym stylu

Jednym z popularniejszych rozwiązań są lustra w industrialnym stylu. W tym przypadku charakterystyczne są proste kąty i minimalistyczna forma. Do łazienek urządzonych w loftowym stylu najczęściej wybierane są lustra w metalowej ramie w czarnym wykończeniu. Lustro w ramie to bardzo popularny trend w wyposażeniu łazienek, wśród osób ceniących surowy, industrialny design. Lustro w czarnej ramie stanowi mocny akcent w łazience, jednocześnie nie tracąc na praktyczności.

Lustro z oświetleniem LED

Następnym trendem w aranżacji łazienki jest lustro z oświetleniem LED. Lustra te spełniają dwie funkcje, zapewniają doskonałe oświetlenie, oraz stanowią elegancki dodatek niezależnie od stylu aranżacji łazienki. W pracowni GDEL oferujemy lustra w różnych rozmiarach, które są bardzo praktyczne podczas codziennych czynności, takich jak golenie, mycie zębów i makijaż.

Eleganckie lustra z ramą

Natomiast jeśli istotne jest, aby łazienka miała elegancki styl, warte uwagi są lustra z ramą. Ramy do luster wykonujemy w pracowni GDEL z metalu, który może być w dowolnym kolorze z palety RAL. Najpopularniejsze kolory wykończenia ram do luster to obok czerni: biel i złoto. Eleganckie ramy do luster mogą być wykonane zarówno w kształcie prostokątnym jak i okrągłym i owalnym. Lustra w metalowej ramie stanowią ciekawą alternatywę dla luster klejonych do ściany i stanowią stylowy akcent w łazience.

Lustra okrągłe, prostokątne, owalne - dostępne różne kształty luster

Indywidualne podejście i aktualne trendy w wyborze luster do łazienki

Podsumowując, przy wyborze lustra do łazienki, dobrze jest mieć na uwadze aktualne trendy, ale przede wszystkich własne preferencje. Lustro z oświetleniem LED, lustro w czarnej industrialnej ramie, czy eleganckie lustro owalne to tylko kilka propozycji luster do łazienki, które zrealizujecie w naszej pracowni. Istotne, aby lustro oprócz tego, że powinno świetnie wyglądać stanowiło funkcjonalny dodatek, który posłuży przez długi czas.

Lustro w czarnej metalowej ramie na wymiar
Szafka wisząca z lustrem i oświetleniem LED na zamówienie
Lustro owalne z dekoracyjną złotą ramą