drzwi-uchylne-GDEL-kontaktDrzwi uchylne loftowe

Jedno i dwuskrzydłowe drzwi loftowe na zawiasach

.

Drzwi metalowe z przeszkleniami to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie do Twojego wnętrza.

.

Metal w czarnym wykończeniu sprzyja wrażeniu wizualnej lekkości i smukłości konstrukcji. Wypełnienie ze szkła przezroczyste pozwala zachować dostępność światła dziennego. Stylowe drzwi loftowe na wymiar to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród architektów i projektantów wnętrz.

.

DRZWI-LOFTOWE-CENA-GDEL

Drzwi uchylne z ościeżnicą

Drzwi loftowe z ościeżnicą to model podstawowy wykonywany w naszej pracowni. Metalowe ościeżnice  tworzą ramę, która w drzwiach loftowych jest stała. Ościeżnica taka ma niezmienną szerokość. Przed jej montażem istotne jest, aby ściany zachowywały pion i poziom oraz miały gładką powierzchnię. Zawiasy w drzwiach loftowych są trwale połączone z ramą. To one decydują o pracy skrzydła. Ze względu na minimalną zdolność do regulacji. Stalowe drzwi loftowe powinny być wykonane idealnie na wymiar otworu drzwiowego.

drzwi-loftowe-zawiasy-detal-GDEL

Kluczem do prawidłowego montażu jest pomiar

.

Realizacje drzwi loftowych z montażem zawsze poprzedza pomiar wykonywany przez naszego technika. Skrzydła uchylne mogą być pojedyncze lub podwójne. Drzwi loftowe oferujemy z kompleksową usługą montażu skrzydeł. Ościeżnice są montowane do ścian i nadproży przez naszych montażystów. Loftowe drzwi GDEL są wykonywane jako lewe i prawe. Dowolnie dostosujemy ułożenie zawiasów tak, aby drzwi pasowały do wnętrza. Drzwi stalowo-szklane sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacjach.

.

Sposób otwarcia drzwi loftowych

.

Standardowe drzwi loftowe uchylne są otwierane jednostronnie.  Jeśli to możliwe skrzydło drzwiowe może wykładać się niemal "na płasko" na przyległą ścianę. Należy pamiętać jedynie o zachowaniu wolnej przestrzeni w promieniu o długości skrzydła. Pozwoli to na sprawne i łatwe użytkowanie drzwi. Jeśli zastanawiasz się, czy drzwi uchylne sprawdzą się w Twoim wnętrzu - skontaktuj się z nami.

.

Alternatywą dla drzwi otwieranych jednostronnie są drzwi wahadłowe. Montowane są na zawiasach które umożliwiają dwustronne otwarcie skrzydeł. Drzwi wahadłowe posiadają zawiasy boczne lub zawiasy montowane w układzie góra-dół. Szczelina pomiędzy otworem drzwiowym, a skrzydłem jest jednak większa niż w przypadku drzwi jednostronnych.

. otwiera

Ile kosztują drzwi loftowe uchylne?

.

Skontaktuj się z nami - podaj wymiary i rodzaj przeszklenia.

Cenę drzwi ustalamy na podstawie:

  • wymiarów,
  • ilości skrzydeł
  • oraz rodzaju szkła
  • i koloru konstrukcji stalowej.

DRZWI-LOFTOWE-GDEL-HOME-DESIGN

Drzwi loftowe uchylne wraz z montażem na terenie Unii Europejskiej.

Pracownia GDEL znajduje się w Warszawie, ale nasze drzwi montujemy w dowolnym miejscu w Polsce i Unii Europejskiej.

.

Szklane drzwi - nowoczesność i elegancja w Twoim domu.

.

Ponadczasowe drzwi stalowe z przeszkleniem zachowują dostępności światła dziennego. Drzwi loftowe pozwalają na wizualne otwarcie i optyczne powiększenie przestrzeni. W pomieszczeniach w których ważne jest zachowanie prywatności stosujemy szkło bezpieczne tzw. mleczne. Ciekawym rozwiązaniem jest także połączenie wypełnienia z blachy stalowej malowanej na kolor ramy drzwi ze szkłem w górnej części drzwi. Dekoracyjny efekt drzwi loftowych uzyskujemy przez zastosowanie szkła ornamentowe półprzeziernego. Wykorzystujemy na przykład szkła o karbowanej fakturze flutes, estriado lub visiosun. Pozwalają one na delikatne przechodzenie rozproszonego światła przez drzwi. Innym wypełnieniem stosowanym w drzwiach loftowych GDEL jest szkło barwione w masie. W zależności od grubości posiada ono mniej lub bardziej intensywne zabarwienie w odcieniach grafitowym lub ciepłego brązu.

.

SPRAWDŹ RODZAJE SZKŁA stosowane w drzwiach loftowych GDEL

.

Oryginalne drzwi loftowe tworzone  z pasji do pięknych wnętrz

.

Wykonujemy między innymi eleganckie drzwi stalowe z naświetlem z łukiem. Wśród naszych realizacji znajdują się również konstrukcje z drzwiami na zawiasach dopasowane do skosu dachu.

.

Drzwi francuskie - klasyczne drzwi podwójne

.

Drzwi francuskie to dwuskrzydłowe drzwi z symetrycznym układem i podziałem skrzydeł. Podwójne drzwi stanowią swoje lustrzane odbicie. Klasyczne drzwi francuskie są przeszklone. Jest to klasyczne rozwiązanie, które pozwala na doświetlenie przestrzeni. Dowiedz się więcej na temat drzwi francuskich.

.

Metalowe drzwi z doświetlem bocznym lub naświetlem są częstym wyborem do wiatrołapów. Drzwi metalowe z przeszkleniami to także idealne rozwiązanie do eksponowanych miejsc takich jak salony i pokoje dzienne.

.

Uchwyty w drzwiach loftowych są w całości metalowe i trwale połączone z ramą. Drzwi mogą być także wykonane z uchwytem częściowo drewnianym lub z elementami mosiężnymi. Na życzenie Klienta model drzwi wyposażymy w klamkę z zamkiem.

.

Standardowym kolorem drzwi loftowych na zawiasach jest czerń. Mamy jednak możliwość przygotowania konstrukcji w dowolnie wybranym przez Klienta kolorze z palety RAL. Konstrukcje malujemy natryskowo w naszej pracowni, a każde drzwi są wykonywane indywidualnie.

.

Więcej zdjęć z realizacji marki GDEL znajdziesz TUTAJ

drzwi-loftowe-francuskie-GDEL drzwi-loftowe-scianka-otwierana-GDEL

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>