panele-azurowe-GDEL-kontakt

Panele ażurowe

Dekoracyjne ażurowe przepierzenia metalowe,

które stworzą wyjątkowy klimat we wnętrzu.

.

W GDEL wykonujemy metalowe ścianki bez wypełnienia, które pozwolą podzielić Twoje wnętrze.

.

Specjalizujemy się w realizacji konstrukcji loftowych. Metal jest wyjątkowo plastycznym surowcem, który pozwala nam tworzyć niezwykłe formy do nowoczesnych wnętrz. Układ ażurowych ścianek dopasujemy do projektu Klienta. Mamy możliwość wykonania zarówno geometrycznych kształtów jak i organicznych układów zawierających łuki i koła. Stalowe elementy ażurowych paneli łączymy w wyjątkowe konstrukcje. Panele ażurowe mogą być oryginalnym sposobem na podział przestrzeni. Ażurowe ścianki i oryginalne konstrukcje ze stali stanowią interesujące uzupełnienie nowoczesnych regałów. Stalowe ścianki są wykonywane bezpośrednio przez naszą pracownię w Warszawie.  Konstrukcje stalowe do wnętrz to nasza pasja. Ażurowe panele stałe dopasujemy do Twojego wnętrza w każdym szczególe, aż po finalny montaż. W pracowni GDEL powstają produkty wyposażenia wnętrz ze stali malowanej na kolor z palety RAL. Pozwala to na idealne dopasowanie paneli ażurowych do wnętrza.

GDEL-kontakt-wyceny

Panele ażurowe

Panele ażurowe są dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przesłonięcia nieatrakcyjnej przestrzeni. Dlatego doskonale sprawdzą się jako maskownice. Panele ażurowe to również sposób na delikatny podział we wnętrzu. Panele ażurowe mogą być z powodzeniem stosowane jako parawany wydzielające sypialne od garderoby lub salon od aneksu kuchennego. Panele ażurowe wykonujemy są ze stali i we wzorze wskazanym przez Klienta.

panele-azurowe-GDEL-1panele-azurowe-GDEL-2

.

Koszt montażu paneli ażurowych GDEL ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i w zależności od lokalizacji inwestycj

.

W wiadomości prosimy określić: wysokość i szerokość ścianki, wzór (wraz ze zdjęciem lub rysunkiem), miasto montażu.

.

Pracowania GDEL znajduje się w Warszawie - wykonujemy produkty wraz z montażem na terenie całej Polski.

Cena paneli ażurowych uzależniona jest od:

  • powierzchni liczonej w metrach kwadratowych,
  • rozwiązań technicznych
  • wzoru - rodzaju ornamentu,
  • koloru metalowej konstrukcji.

.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem pięknych i funkcjonalnych paneli ażurowych zapraszamy do pracowni GDEL

Po otrzymaniu oferty cenowej zapraszamy do umówienia spotkania w pracowni GDEL w Warszawie - dzielnica Białołęka i sprawdzenia jakości naszych produktów tel. +48 503 117 639 / +48 504 072 855.

pracownia-gdel-kontakt

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>