drzwi-chowane-w-sciane-GDEL-kontakt

Drzwi przesuwne chowane

funkcjonalność i swobodna aranżacja przestrzeni

.

Stalowo-szklane drzwi chowane uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz

.

Szklane drzwi chowane wprowadzają dodatkowe światło i elegancję. Pozwalają na zachowanie poczucia harmonii we wnętrzach.

System przesuwny do zabudowy w ścianie

Wewnętrzne drzwi rozsuwane ukryte są w kasetach zabudowanych ścianami. Kaseta to konstrukcja z metalu, która umożliwia przy ukrycie zsuniętego skrzydła w ścianie. Pełni funkcję kieszeni, w której chowane jest skrzydło drzwiowe. Pracujemy wyłącznie na kasetach drzwiowych sprawdzonego dostawcy. Wykonujemy gotowy produkt. Dobieramy kasetę, wózki jezdne i prowadnicę. Wykonujemy przeszklone ramy drzwi chowanych ze szprosami wraz z montażem.

WYCENY-GDEL

drzwi-chowane-w-sciane-GDEL drzwi-chowane-w-scianie-GDEL-2

Drzwi przesuwne chowane zalety

.

W miejscach, gdzie nie ma miejsca na drzwi rozwierane rozwiązaniem są drzwi przesuwne. Zaletą drzwi w systemie przesuwnym, jest możliwość uniknięcia kolizji w momencie otwarcia skrzydła. Drzwi chowane są zarówno atrakcyjne wizualnie jak i praktyczne. Jak każde drzwi loftowe GDEL również drzwi chowane mogą być jedno i dwuskrzydłowe. Skrzydła chowane nie zajmują miejsca na ścianie. Zaletą drzwi chowanych jest dowolna możliwość wykorzystania przestrzeni przy ścianach. Przestrzeń może być swobodnie zagospodarowana. Bezpośrednio przy ścianie można ustawić meble i dekoracje.

.

Jak przebiega montaż szklanych drzwi chowanych?

.

Montaż drzwi loftowych chowanych należy przewidzieć już na etapie projektowania mieszkania lub domu. Drzwi chowane wymagają nowo wybudowanego fragmentu ściany. System przesuwny wraz z kasetą umieszczany jest w nowo powstałej ścianie. Drzwi przesuwne chowane w ścianie montujemy dwuetapowo.

.

W pierwszej fazie technicy GDEL montują kasetę. Następnie po stronie Klienta jest zabudowa kasety, wykończenie ścian oraz podłogi. Kasetę należy obudować płytami karton-gipsowymi, na ściany położyć tynk.  Ściany przed montażem drzwi należy pomalować, albo pokryć tapetą. Podłogę należy pokryć docelowym materiałem. W drugim etapie technicy GDEL montują skrzydło drzwiowe w systemie przesuwnym.

.

Ile kosztują loftowe drzwi chowane?

.

Cena drzwi ustalana jest na podstawie

  • powierzchni,
  • ilości skrzydeł,
  • rodzaju szkła
  • koloru stalowych elementów.

.

Napisz do nas: wymiary drzwi i rodzaj szkła. Montaż wyceniany jest oddzielnie dla każdej realizacji. Podaj miast montaży do określenia ceny transportu.

Pracownia-GDEL-wizytowka

Drzwi loftowe chowane oferowane są wraz z usługą montażu

.

Zanim rozpoczniemy produkcję na miejscu realizacji wykonywany jest pomiar przez naszego pracownika.

.

Dowiedz się więcej na temat drzwi i przeczytaj o RODZAJACH SZKŁA stosowanych w drzwiach GDEL

Podstawowym materiałem do szklenia konstrukcji drzwi chowanych loftowych jest szkło bezpieczne. W drzwiach dzielonych szprosami w oddzielnych okienkach montowane jest najczęściej szkło bezpieczne. Szkło bezpieczne składa się z minimum dwóch tafli szklanych połączonych wewnętrzną folią. Folia ta może być przezierna lub matowa, co daje efekt mlecznego koloru szkła. W obydwu wariantach drzwi przepuszczają światło, ale w różnym stopniu.

.

Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na montaż chowanych drzwi?

.

Pracujemy na specjalistycznych kasetach montowanych w ściany. Jeśli masz wątpliwości jak przygotować się do takiego montażu zadzwoń - 504072855 - Monika Pietras.

DRZWI-LOFTOWE-PODWOJNE-GDEL-chowane-1 DRZWI-LOFTOWE-PODWOJNE-GDEL-chowane-2

.drzwi-podwojne-loftowe-chowane-w-scianie-GDEL-1 drzwi-podwojne-loftowe-chowane-w-scianie-GDEL-2

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>