drzwi-przesuwne-GDEL-kontakt

Drzwi przesuwne loftowe

szklane w stalowych konstrukcjach

.

Systemy przesuwne do loftowych drzwi szklanych

.

W ofercie GDEL dostępne są drzwi montowane na prowadnicach przykręcanych do sufitu lub ściany

.

Drzwi przesuwne stalowe sprawdzą się w przestrzeniach, gdzie drzwi otwierane na zawiasach mogłyby utrudniać komunikację i powodować kolizję. Skrzydło drzwiowe wykładane jest na jedną ze ścian, dzięki czemu nie zajmuje przestrzeni na przykład wąskiego korytarza. Drzwi przesuwne loftowe to także rozwiązanie często wybierane do zabudowy wnęk, które służą jako garderoby i szafy. Połączenie metalu i szkła sprawdzi się w każdej aranżacji wnętrza.

WYCENY-GDEL

drzwi-przesuwne-loftowe-GDEL-1 drzwi-przesuwne-loftowe-GDEL-2

Drzwi loftowe przesuwne

GDEL

We współczesnych wnętrzach projektanci coraz częściej sięgają po szklane drzwi. Zastosowanie przeszkleń pozwala dodatkowo doświetlić

wnętrze przez brak bariery dla dziennego światła. Stalowa konstrukcja drzwi przesuwnych wykonywanych na wymiar daje możliwość

swobodnego podziału szklanej tafli poprzez szprosy. W konstrukcja GDEL szprosy mają szerokość 2,5 cm. Układ stalowych ramek

w drzwiach jest zazwyczaj prostokątny. Mamy także możliwość wykonania szprosów zaokrąglonych. Prześlij nam swój projekt i zapytaj

o możliwości realizacji.

.

Szklane drzwi przesuwne nowoczesny design w Twoim wnętrzu

.

Loftowe drzwi przesuwne GDEL są wykonywane na wymiar z prowadnicą montowaną do ściany lub sufitu. Prowadnice sufitowe to rozwiązanie, które pozwala na montaż drzwi szklanych o wysokości całego pomieszczenia. Prowadnice sufitowe znajdą także swoje zastosowanie w miejscach, gdzie nie ma nadproża. Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych z naświetlem. Drzwi z prowadnicami naściennymi mogą być wykonane z naświetlem, co sprawia, że dostępna jest jak największa powierzchnia przeszklenia, a samo skrzydło jest lżejsze i wygodniejsze w użytkowaniu. W ofercie GDEL są prowadnice w których wózki jezdne ukryte są w szynie wykończonej maskownicą. Do wnętrz industrialnych polecamy prowadnice w których drzwi przesuwają się po wyeksponowanych metalowych rolkach jezdnych. Przy wyborze drzwi przesuwnych niezależnie od lokalizacji montażu prowadnicy należy uwzględnić rodzaj materiałów z których wykonane są ściany i sufit i przewidzieć na etapie remontu wnętrza konieczne wzmocnienie konstrukcji ścian lub sufitów w razie potrzeby.

.

Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić miejsce

.

Otwarcie drzwi bez konieczności uchylania na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia daje możliwość lepszego wykorzystania dostępnej przestrzeni przejścia. Skrzydło drzwiowe wykładane jest na jedną ze ścian, co jest szczególnie istotne w niewielkich wnętrzach. Wybierając drzwi przesuwne nie jest konieczne pozostawienie wolnej przestrzeni w promieniu skrzydła w przeciwieństwie do drzwi na zawiasach.

.

Drzwi przesuwne jedno i dwuskrzydłowe

.

Produkujemy drzwi z pojedynczym lub podwójnym skrzydłem przesuwnych. W szerszych przejściach dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie podwójnych drzwi loftowych. Podział skrzydeł na dwa równej wielkości przeszklenia sprzyja poczuciu harmonii we wnętrzu. Szklane drzwi mogą być dowolnie łączone ze stałymi ściankami. 

.

Ciche i płynne przesuwanie skrzydeł

.

Systemy z prowadnicami w postaci szyn są zdecydowanie cichsze od industrialnego systemu rolkowego. Swobodna i lekka praca systemu przesuwnego stosowanego w loftowych drzwiach GDEL sprawi, że użytkowanie skrzydeł będzie wyjątkowo przyjemne. Widoczna prowadnica industrialna jest nieco głośniejsza jednak nadaje drzwiom loftowy charakter i pozwoli na podkreślenie tego stylu w Twoim wnętrzu.

.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

.

Napisz do nas:

- jakie drzwi potrzebujesz, pojedyncze, czy podwójne?

- wymiary szklanych drzwi

- rodzaj szkła (przezroczyste, mleczne, ornamentowe itp.)

Pracownia-GDEL-wizytowka

Pracownia GDEL wykonuje drzwi przesuwne na wymiar wraz z usługą montażu.

.

Mierzymy, produkujemy i montujemy loftowe przeszklenia z drzwiami przesuwnymi. Nasze drzwi przesuwne mogą być wykonane w dowolnym zestawieniu ze ściankami stałymi. Przed przystąpieniem do realizacji nasi technicy sprawdzają wymiary u Klienta. Następnie proponowane jest rozwiązanie techniczne odpowiednie do sytuacji i oczekiwań Zamawiającego.

.

Jak przygotować się do pomiaru i montażu drzwi przesuwnych?

.

Pomiaru możliwy jest już w momencie, gdy ściany i podłogi są wykończone. Montaż skrzydeł drzwiowych jest przeprowadzany po zakończeniu prac remontowych związanych z obróbką glifów i podłogi. Nasz technik odpowie również na pytania związane z dodatkowym przygotowaniem przestrzeni na czas montażu.

.

Zobacz RODZAJE SZKŁA do drzwi loftowych przesuwnych GDEL

.

Drzwi loftowe z charakterystyczną kratownicą szprosów, są najczęściej przeszklone szkłem bezpiecznym VSG lub ornamentowym. Szkło warstwowe dostępne jest w wariancie przezroczystym z przezierną lub matową folią wewnętrzną. Podążając za współczesnymi trendami w naszych konstrukcjach stosujemy dekoracyjne szkła takie jak flutes i estriado. Szkła ornamentowe są półprzeziernie i doskonale prezentują grę światła i cienia we wnętrzu.

.

Uchwyt do drzwi przesuwnych

.

W loftowych skrzydłach przesuwnych najczęściej stosowane są długie relingi oraz stalowe uchwyty z kątownika. Uchwyty są trwale połączone z ramą, a połączenia spawalnicze są niemal nie widoczne.

.

Sprawdź DETALE DRZWI LOFTOWYCH oraz obejrzyj wzornik uchwytów w naszej pracowni w Warszawie.

.

Jesteśmy producentem więc mamy możliwość dopasowania uchwyty indywidualnie do Twoich drzwi. Skontaktuj się z nami i prześlij nam rysunek lub zdjęcie do wyceny. W produkcji drzwi loftowych wykorzystujemy również uchwyty okrągłe i półokrągłe. Korzystamy z uchwytów stalowych, jak i drewnianych, czy mosiężnych.

.

Loftowe drzwi przesuwne do jakich pomieszczeń wybrać?

.

Zarówno drzwi przesuwne jak i uchylne drzwi loftowe mogą być stosowane wymiennie w każdym pomieszczeniu w domu. Drzwi przesuwne to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie do miejsc przeznaczonych na szafy wnękowe i garderoby. Drzwi przesuwne stosowane są również w sypialniach i przedpokojach. Zastosowanie drzwi loftowych wewnętrznych jest szerokie, co sprawia, że są uniwersalnym elementem wyposażenia domu.

 z.

Kolorystyka stalowych elementów drzwi przesuwnych

.

Czerń jest silnie kojarzona z loftowymi drzwiami. Jest też szczególnie pożądana zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Nic dziwnego, ponieważ jest to kolor bazowy, który obok bieli idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi. Czerń jest minimalistyczna i sprawia, że wnętrza stają się eleganckie. Do malowania konstrukcji najczęściej korzystamy właśnie z kolorów:

  • czarnego,
  • białego
  • złotego.

.

Elementy metalowe drzwi przesuwnych GDEL malowane są natryskowo na dowolny kolor z palety RAL

drzwi-loftowe-przesuwne-GDEL-1drzwi-loftowe-przesuwne-GDEL-2

Zobacz też: DRZWI PRZESUWNE CHOWANE

.

Zobacz zdjęcia z realizacji GDEL w KATALOGU dostępnym online.

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>