scianki-loftowe-GDEL-kontaktŚcianki loftowe

Szklane ściany industrialne na indywidualne zamówienie polskiej marki GDEL

Przeszklone ściany industrialne na tym się znamy

Konstrukcje loftowych ścianek mogą być bardzo dekoracyjne

.

Szkło w konstrukcjach działowych ścian to nowoczesne i coraz bardziej powszechne rozwiązanie. Przede wszystkim pozwala na podział przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu dostępności wizualnej przestrzeni. Szklane ścianki industrialne pozwalają podkreślić wejścia i wydzielić pomieszczenia. W naszych realizacjach stosujemy zarówno geometryczne podziały jak i bardziej łagodne formy na przykład łuki.  Szprosy w loftowych ściankach mają szerokość 2,5 cm.

.

Sprawdź jak wyglądają DETALE w naszych ściankach.

wyceny-scianki-loftowe-GDEL

Szklane ścianki industrialne

Ścianki loftowe doskonale podkreślają główne portale wejściowe w domu i mieszkaniu. Szklane ściany pozwalają między innymi połączyć przedpokój z reprezentacyjnym salonem. Jesteśmy bezpośrednim producentem przeszkleń loftowych na wymiar. Ścianki loftowe są wykonywane wyłącznie w naszej pracowni w Warszawie. Nasi pracownicy dbają estetykę konstrukcji, jakość połączeń spawalniczych, oraz staranny montaż. Pracownia GDEL Home Design  wykonuje industrialne szklane ścianki od 2012 roku

szklana-scianka-industrialna-GDEL-1 szklana-scianka-industrialna-GDEL-2

Dekoracyjna szklana ścianka industrialna podkreślająca przejście pomiędzy salonem, a holem.

.

Koszt montażu ścian industrialnych GDEL ustalany jest indywidualnie

.

Cena transportu zależy od lokalizacji inwestycji.

Przed rozpoczęciem produkcji zawsze wykonywany jest pomiar sprawdzający, czy zaplanowane przez Klienta założenie jest możliwe do realizacji. Jeśli zdarzy się, że pojawią się problemy proponowane jest inne rozwiązanie.

.

Pomiar przestrzeni przeznaczonej na ściany szklane loftowe jest możliwy do wykonania po uprzednim przygotowaniu powierzchni ścian i podłóg przez Klienta.

.

Montaż ścian industrialnych jest możliwy po zakończeniu prac remontowych związanych z wykończeniem ścian (łącznie z malowaniem lub położeniem tapety) oraz podłóg. Przeszklone konstrukcje montowane są do gładkiej powierzchni otynkowanych ścian. Przygotowanie powierzchni ścian do montażu konstrukcji leży po stronie Klienta. Jeśli masz wątpliwości jak powinna wyglądać dobrze przygotowana przestrzeń do montażu ścianki loftowej?

Skontaktuj się z naszym technikiem +48 503 117 639.

.

Kolorystyka elementów stalowych konstrukcji loftowych

.

Standardowo wykonujemy przepierzenia w czarnych stalowych ramach są utożsamiane z loftowym stylem. Nasze konstrukcje malujemy również na biało lub złoto. W naszej pracowni ogranicza nas jedynie wyobraźnia Klienta lub jego architekta. Konstrukcje loftowe dopasujemy zgodnie z pomysłem malując je na dowolny kolor z palety RAL.

.

Kształt konstrukcji

.

Ścianki stalowo-szklane GDEL to konstrukcje idealnie dopasowane do dostępnej przestrzeni. Ścianki szklane na indywidualne zamówienie to możliwość dopasowania konstrukcji do skosu dachu lub łukowego nadproża.

.

Dekoracyjna ścianka z łukami z metalu i szkła.

scianka-loftowa-z-lukami-GDEL 1 scianka-loftowa-z-lukami-GDEL 2

.

Oryginalne rozwiązania tworzone  z pasji do pięknych wnętrz.

.

Ścianki metalowe z przeszkleniami to są ponadczasowe i pozwolą podkreślić styl Twojego wnętrza. Metal szczególnie w czarnym wykończeniu sprzyja wrażeniu wizualnej lekkości i smukłości konstrukcji. Zastosowane szkła przezroczystego pozwoli na zachowanie dostępność światła dziennego.

.

Napisz do nas, aby otrzymać wycenę loftowych drzwi na wymiar.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

wyceny@gdel.pl

lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY

.

Szklane ściany pozwolą wydzielić przestrzeń w domu

.

Metalowe ściany mogą być zamontowane w garderobie. Wydzielą sypialnię lub utworzą domowy gabinet. Ścianki loftowe są wykonywane jako element stały lub wyposażony w drzwi.

.

Ściany loftowe GDEL są wykonywane na indywidualne zamówienie i na wymiar

.

Industrialne konstrukcje GDEL są dostosowywane do wnętrza pod względem rozmiarów. Wymiary i parametry elementów metalowych są dobierane w zależności od rodzaju i rozmiaru ścian loftowych. Szkło w drzwiach loftowych może zostać podzielone w sposób symetryczny lub nieregularny. Pracownia GDEL ma możliwość dopasowania podziałów do każdego zamówienia indywidualnie.

.

Po pomiarze i przed rozpoczęciem produkcji, Klient akceptuje układ loftowego przeszklenia

.

Jeżeli nie ma wcześniej przygotowanego rysunku przez architekta, Klient otrzymuje rozrys podziału drzwi i ścianek loftowych do akceptacji układu.

.

Drzwi loftowe z przeszkleniem - rodzaje szkła stosowane w drzwiach loftowych GDEL

.

Wybór rodzaju szkła w ściankach loftowych zależy od rodzaju i rozmiaru konstrukcji, a także preferencji Klienta. Sprawdź dostępne RODZAJE SZKŁA stosowane w ściankach loftowych GDEL.

.

W ściankach loftowych najczęściej stosowane jest szkło określane bezpiecznym z języka niemieckiego posiada symbol VSG. Skrót ten oznacza bezpieczne szkło warstwowe. Szkło bezpieczne w loftowych ścianach może być przezroczyste lub mleczne. Do szklenia ścianek loftowych może być także wykorzystane szkło hartowane w wariancie przezroczystym lub satynowym - mlecznym.

.

Szkło tzw. mleczne zapewnia rozproszony dostęp światła. Sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie prywatności. Pozwoli na wizualne oddzielenie przestrzeni na przykład w domowym biurze z loftową ścianką.

.

Loftowe konstrukcje wypełnione dekoracyjnym szkłem ornamentowym

.

Wykonujemy ścianki industrialne z zastosowaniem wybranych wzorów dekoracyjnego szkła ornamentowego. Ostatnio najbardziej popularnymi wzorami są prążkowane tafle szkła we wzorach flutes lub estriado.

.

Konstrukcje GDEL malujemy natryskowo na dowolny kolor z palety RAL

.

Najczęściej używane są kolory: czarny, biały i złoty. Mamy możliwość zastosowania dowolnej barwy z palety RAL w wykończeniu matowym lub satynowym.  Zaletą malowania natryskowego jest możliwość uzyskania głębokiego czarnego matu. To wyjątkowo eleganckie wykończenie konstrukcji nadające szyku loftowym przeszkleniom.

.

Nasza pracownia mieści się w Warszawie, a realizacje wykonujemy na terenie całej Unii Europejskiej

.

Spółka Grin House Design która tworzy markę GDEL od 2012 roku działa w branży remontowej. Naszym klientom podpowiadamy jak przygotować powierzchnie do montażu, na co zwrócić uwagę i czego się unikać.

.

szklane-scianki-industrialne-GDEL-kontakt

Sprawdź ile kosztują szklane ściany loftowe:

Koszt realizacja ścian industrialnych ustalamy na podstawie:

  • powierzchni liczonej w metrach kwadratowych,
  • rozwiązań technicznych
  • rodzaju szkła,
  • koloru metalowej konstrukcji.

.

Monika Pietras, tel. 504072855, wyceny@gdel.pl

.

W zapytaniu prosimy o podanie :

- wymiarów przeszklenia, (wysokość, szerokość),

- i rozmiaru samych drzwi (wysokość, szerokość)

- rodzaju drzwi (przesuwne, standardowe),

- miejsca montażu (miasto).

Do wiadomości zachęcamy do dołączenia rysunku, wizualizacji lub zdjęcia przestrzeni przeznaczonej na zabudowę szklaną.

.

Jak wykonane są ścianki loftowe? Sprawdź jakość produktów w pracowni GDEL.

Po otrzymaniu oferty cenowej zapraszamy do umówienia spotkania w pracowni GDEL w Warszawie - dzielnica Białołęka i sprawdzenia jakości naszych produktów tel. +48 503 117 639.

DRZWI-LOFTOWE-GDEL-HOME-DESIGN

WSPÓŁPRACA 

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz - oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Zdjęcia z realizacji GDEL HOME DESIGN znajdują się w KATALOGU dostępnym online.

szklana-sciana-industrialna-antresola-GDEL-1 szklana-sciana-industrialna-antresola-GDEL-2

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>