Łóżka i zagłówki

funkcjonalne połączenie metalu z drewnem

efektowne i ponadczasowe elementy wyposażenia wnętrz

.

Łóżko na zamówienie

Wykonujemy ramy do łóżek sypialnianych dwuosobowych i jednoosobowych, a także stylowe zagłówki drewniane i metalowe na indywidualne zamówienie, dopasowane do Twojego wnętrza. Nasze nieszablonowe produkty to rozwiązania, które doskonale komponują się w różnych stylach aranżacji wnętrz. Łóżka są wykonywane pod wymiar i mogą być różnej wysokości. Pod łóżkiem możemy schować pojemniki i szuflady, które pozwolą na organizację dodatkowego miejsca do przechowywania na przykład pościeli. Ze względu na sposób wykonania łóżka GDEL są stabilne i mogą być wyposażone w profesjonalne stelaże, dzięki temu można je zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak też w obiektach hotelowych.

WYCENY-GDEL

Produkty oferujemy z transportem i montażem

.

lozko-na-zamowienie-GDEL-1 lozko-na-zamowienie-GDEL-2

Możliwy odbiór osobisty z pracowni w Warszawie

.

Jak wybrać łóżko?

.

Wybór łóżka w dużej mierze zależy od wielkości pomieszczenia oraz tego, czy łóżko ma być pojedyncze, czy podwójne. Łóżko powinno przede wszystkim gwarantować komfort i ergonomię. Istotne są także wymiary łóżka, które są podyktowane wymiarami materacy dostępnych w ogólnej sprzedaży. Oprócz szerokości i długości warto rozważyć też kwestię wysokości - dla przykładu łóżka typu japońskiego są wyjątkowo niskie minimalnie odstające ponad poziom podłogi.

.

Jak ustawić łóżko we wnętrzu?

.

Łóżko jako główny element wyposażenia sypialni i stanowi jej punkt centralny. Łóżko podwójne warto ustawić, tak, żeby był do niego swobodny dostęp z trzech stron, a zagłówek przylegał do jednej ze ścian. W przypadku mniejszych sypialni należy rozważyć przy, której ścianie jest najwięcej miejsca żeby stało łóżko. Zdecydowanie najlepiej, aby łóżko stało przy tej ścianie, gdzie nie ma okien i drzwi, pamiętając o tym, żeby łóżko nie blokowało możliwości ich otwierania. Ustawienie łóżka w sypialni powinno być zaplanowane w taki sposób, aby zapewnić funkcjonalność pomieszczenia oraz łatwy dostęp do pozostałych mebli.

.

Jakie są standardowe wymiary łóżek?

.

Najpopularniejsze wymiary łóżek pojedynczych to 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, oraz 120x200cm, natomiast w przypadku łóżek podwójnych są to wymiary: 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm. Najczęściej wybierane są łóżka o wymiarze 90x200cm, oraz 160x200cm.

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>