schody-wewnetrzne-gdel-kontakt

Schody wewnętrzne

Nowoczesne schody inspirowane stylem loftowym

Jesteśmy bezpośrednim producentem schodów samonośnych ze stali.

Schody metalowe mogą być wyjątkowym elementem dekoracyjnym podkreślającym tożsamość domu.

.

W warszawskiej pracowni GDEL HOME DESIGN wykonujemy  z najwyższą starannością na indywidualne zamówienie schody o metalowej konstrukcji. Widoczne elementy metalowej konstrukcji to nowoczesne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w stylu industrialnym jak i klasycznym. Oferujemy zarówno proste, minimalistyczne formy schodów oraz finezyjne, odważne projekty. Zastosowanie metalu do produkcji schodów pozwala na uzyskanie wyjątkowych form. Stal w konstrukcjach schodów wewnętrznych może zostać połączona z materiałami takimi jak drewno oraz szkło.

.

Schody stalowe do jakich wnętrz?

.

Przede wszystkim schody metalowe wpisują się w kanon wnętrz industrialnych i loftowych. Ale nie jest to żadne ograniczenie, dzięki możliwości połączenia stalowej konstrukcji z dębowymi stopniami pasują do każdego stylu. Natomiast połączenie schodów ze stali ze szklanymi balustradami stanowią nowoczesny akcent, który sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji.

.

Jakie schody wybrać do wnętrza?

.

Wykonujemy schody metalowe z montażem na terenie całej Polski

.

W pracowni GDEL powstają między innymi:

  • schody zabiegowe,
  • dywanowe, 
  • kręcone schody spiralne..

.

.Zapraszamy do obejrzenia filmu z kadrami z realizacji schodów i barierek metalowych SCHODY WEWNĘTRZNE GDEL

.

schody-dywanowe-czarne-GDEL-6 schody-dywanowe-czarne-GDEL-7

.

Schody loftowe - oryginalny styl metalowych konstrukcji

Schody metalowe wewnętrzne o dowolnej formie konstrukcji idealnie dopasowana do Twojego wnętrza. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych zamówień. Wszystkie zdjęcia na tej stronie pochodzą z naszych realizacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania - konstrukcje wraz z montażem u Klienta. Schody na zamówienie to możliwość dostosowania wymiarów do pomieszczenia. To także często jedyne rozwiązanie w przypadku nietypowych klatek schodowych o małej ilości miejsca.

.

Schody i barierki GDEL są dedykowane do wnętrz

.

Każda realizacja jest unikatowa, a schody i barierki dopasowywane do wnętrza. Stopnie wykonujemy z metalu lub drewna dębowego. Gwarantujemy szeroki wybór materiałów do wykonania barierek przy schodach. Do produkcji wypełnień balustrad przy schodach wykorzystujemy między innymi metalowe blachy perforowane, siatki stalowe, tralki metalowe pionowe, industrialne metalowe barierki do sufitu typu harfa lub asymetryczne, nowoczesne metalowe wypełnienia, a także szkło hartowane laminowane.

.

Schody spiralne metalowe

.

Kręcone schody to rozwiązanie dedykowane do małych przestrzeni, w których ograniczona ilość miejsca nie pozwala na montaż schodów zabiegowych, ale także do wnętrz, gdzie mogą być unikatowym elementem wystroju wnętrza. Metalowe elementy nadają wnętrzom klasycznego loftowego charakteru. Poręcze metalowych schodów spiralnych wykonywane są z giętego metalu.

.

Czas oczekiwania na schody uzależniony jest od złożoności danego tematu

.

Standardowo wynosi od 9-12 tygodni od momentu wpłaty zadatku. Każda realizacja rozważana jest indywidualnie i omawiana z Klientem przed rozpoczęciem produkcji. Wyceny wykonywane są osobno dla każdego Klienta, a cena schodów wraz z montażem, pomiarem i transportem uzależniona jest od rodzaju schodów i materiałów wykorzystanych do produkcji, a także lokalizacji.

.

schody-dywanowe-czarne-GDEL-3 schody-dywanowe-czarne-GDEL-2

Jednobiegowe schody z blachy perforowanej

.

.

Dowolny kolor metalowych elementów z palety RAL

Wykończenie stalowych konstrukcji w wybranym z palety RAL odcieniu to wachlarz możliwości dobrania odpowiedniej barwy. Standardowo wykorzystujemy kolory czarny, biały i złoty. Dla naszych Klientów wykonujemy również bardziej odważne realizacje na przykład żółte schody.

.

schody-dywanowe-metalowe-zolte-GDEL-1 schody-dywanowe-metalowe-zolte-GDEL-2

Nowoczesne schody metalowe z barierką wypełnioną stalową siatką w ekstrawaganckim żółtym kolorze

.

schody-cena-GDEL

SPRAWDŹ ILE KOSZTUJĄ METALOWE SCHODY NA WYMIAR

.

W wiadomości prosimy o określenie rodzaju schodów i stylu barierki.

Wymiarów: szerokości i wysokości / ilości stopni / długości barierki (wzdłuż po poręczy) / wymiarów otworu w stropie oraz miasta montażu.

Prosimy także o przesłanie załączników graficznych takich jak projekt, wizualizacji lub zdjęcie.

.

Pracownia-GDEL-wizytowka

.

Antresola i schody spiralne ze stopniami z perforowanej blachy metalowej

schody-spiralne-GDEL-1 schody-spiralne-GDEL-2

schody-spiralne-GDEL-3 schody-spiralne-GDEL-4

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>