Meble kuchenne

wykonywane na zamówienie

Idealnie dopasowane do wnętrza

Meble kuchenne na wymiar

Oferujemy szeroki wybór kolorystyki frontów meblowych od klasycznej bieli, po eleganckie złote fronty. Dbamy o detale, dobierzemy uchwyty, tak, żeby stanowiły nie tylko praktyczny element, ale przede wszystkim były ozdobą. Pracownia wykonuje także zabudowy, które mogą być wykorzystane do przechowywania rzeczy w garderobach, salonach lub służyć jako biblioteczki.

WYCENY-GDEL

meble-kuchenne-na-zamowienie-GDEL-1 meble-kuchenne-na-zamowienie-GDEL-2

meble-kuchenne-na-zamowienie-GDEL-3 meble-kuchenne-na-zamowienie-GDEL-4

Jak wybrać idealne meble do kuchni?

.

Trendy się zmieniają, ale to użytkownik decyduje, co powinno się znaleźć w pomieszczeniu i jak chce użytkować przestrzeń. Kuchnia to dla większości serce domu, a dla tych bardziej zabieganych z nas sprytne rozwiązania do przechowywania przedmiotów w kuchni, oraz starannie dobrana przestrzeń robocza ułatwi przygotowywanie posiłków i sprzątanie. Harmonia i dopasowanie to podstawa, więc warto zaplanować kuchnię kompleksowo - wybrać jednocześnie szafki, podłogi i sposób wykończenia ścian. W GDEL wykonujemy trwałe i ponadczasowe, a jednocześnie stylowe meble do kuchni.

.

Jakie fronty do kuchni wybrać?

.

Fronty matowe, czy na wysoki połysk, w różnych wykończeniach kolorystycznych od bieli przez szarości, zielenie, a nawet róż. Od kilku sezonów niezmiennie faworytem wśród osób szukających mebli do kuchni są fronty białe, które są uniwersalne i dobrze wpisują się w różne style wnętrzarskie. Innym popularnym wzorem są te imitujące naturalne drewno, które dają wrażenie naturalnej harmonii i wyraźnie ocieplają wizerunek wnętrza.W GDEL wykonujemy oryginalne fronty złote, fronty z płyt laminowanych oraz płyt strukturalnych, fronty meblowe wykonane w sposób imitujący fakturę rdzy, fronty z drewna litego, a także blaty drewniane palone metodą japońską.

.

Fronty do kuchni matowe czy z połyskiem?

.

Fronty matowe są bardziej stonowane, ale pochłaniają światło i są bardziej wymagające w zakresie pielęgnacji i utrzymania w czystości, natomiast faktury błyszczące nadają głębi i pomagają optycznie zwiększyć przestrzeń, dlatego dobrze sprawdzą się w meblach do małej kuchni.

.

Która zmywarka do kuchni 45 czy 60cm?

.

Wybór szerokości zmywarki uzależniony jest od ilości miejsca w kuchni i ilości domowników. Zmywarki szerokości 60 cm są zalecane przy ilości powyżej trzech domowników, dla singli lub par powinna wystarczyć wąska zmywarka szerokości 45cm. Wybór węższej zmywarki pozwoli przede wszystkim na efektywne zagospodarowanie kuchni zwłaszcza, jeżeli dysponujemy małą ilością miejsca.

...

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>