Stoły, ławy, biurka

na zamówienie i indywidualny wymiar

metalowe z blatem z drewna lub szkła

WYCENY-GDEL

W wiadomości zamieść informacje takie jak: wymiary, kształt i materiał wykonania stołu.

Stół na zamówienie

Stół w salonie, jadali lub kuchni tworzy wyjątkowe miejsce spotkań dla rodziny i przyjaciół. W GDEL to wiemy, dlatego tworzymy stoły, które są wykonywane na indywidualne zamówienie z wykorzystaniem metalu, drewna, płyt meblowych, szkła i betonu. Drewno barwimy i podbarwiamy indywidualnie według zamówienia. Materiały dobieramy tak, aby idealnie komponowały się z klimatem każdego wnętrza oraz cechowały się trwałością. Pracownia GDEL wykonuje zarówno klasyczne ławy do domu, jak i nowoczesne, praktyczne biurka do pracy lub nauki w domu. W naszej ofercie znajdują się także unikatowe stoliki kawowe.

stol-na-zamowienie-GDEL-1

stol-na-zamowienie-GDEL-2

Jaki stół do jadalni wybrać?

.

Wybór stołu uzależniony jest od ilości dostępnego miejsca, a także stylu aranżacji wnętrza. Dobrze jeżeli stół w kuchni koresponduje z meblami kuchennymi, a także jest ustawiony w sposób, który nie ogranicza swobodnego przygotowywania posiłków. Przy wyborze stołu najlepiej kierować się własnymi potrzebami, a także ilością osób, które będą z niego codziennie korzystać.

 .

Kształt stołu?

.

Najbardziej popularne są stoły prostokątne i okrągłe, kwadratowe i owalne. Stoły prostokątne lub kwadratowe bez trudu można postawić pod ścianą, a kiedy gości będzie więcej odsunąć. Stoły okrągłe są natomiast wygodniejsze jeżeli, chodzi o odległość i łatwość sięgnięcia do dań dla wszystkich użytkowników. Okrągłe stoły są wyjątkowo stylowe, ale wymagają nieco więcej miejsca. Okrągłe stoły zmieszczą jednak większą ilość użytkowników przy tej samej powierzchni, co stół prostokątny, niemniej jednak najbardziej komfortowe są stoły okrągłe, które pomieszczą do 6 osób.

.

Odpowiednia odległość stołu od ścian?

.

Optymalne odległości powinny być dopasowane do użytkownika, ale za wygodne ustawienie stołu od ścian przyjmuje się nie mniej niż 70-80 cm, natomiast najbardziej komfortowe ustawienie stołu od ściany będzie w odległości około 120 cm.

.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ >>>